Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş”

Erkan Ilik | 06 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

“Yeni ve Büyük Fethiye için” sloganıyla yola çıkan, belediye meclisi üyesi adayları ve AK Parti’ye gönül verenlerle gece gündüz seçim çalışmalarını sürdüren Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz dün Fethiye Sanayi Sitesi esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Eryılmaz, bütün yerel esnafın korunması için geliştirdikleri projeler hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. AK Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, belediye meclisi üyesi adayları ve ilçe yönetiminden bir grupla dün Fethiye Sanayi Sitesi’nde esnafları ve vatandaşları ziyaret ettiler. Önce esnaflara Muhsin Eryılmaz’ın özgeçmişi ve bazı projelerini içeren broşürü dağıtıldı. Esnafları bir bir ziyaret eden Eryılmaz ve beraberindekiler, zaman zaman esnaflarla sohbet ettiler, zaman zaman esnafları dinlediler, sanayi sitesi ve yerel esnafın korunmasıyla ilgili projelerini paylaştılar. Sanayi Sitesi’nde yoğun ilgi ile karşılanan Muhsin Eryılmaz, ilçemizde faaliyet gösteren tüm esnaf ve sanatkarların sorunlarına daha duyarlı olunacağı, gerekli her tür desteğin verileceğini belirtti. Eryılmaz, yerel esnafı korumak adına şehir içerisinde AVM ve zincir marketlerin yapılmasına ve açılmasına izin vermeyeceklerini söyledi.

Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş

Fethiye Sanayi Sitesi’nin modernize edileceğini söyleyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Seçim çalışmalarımızı bütün hızımızla sürdürüyoruz. Bu kez çok mutluyum. Hemşerilerimiz bizi bu defa bir önceki seçime göre çok daha fazla bağırlarına basıyor. Halkımız kararını vermiş. Her karşılaştığımızda daha fazla sevgi, gözlerinde daha fazla ışık görüyorum. Fethiye değişim istiyor, Fethiye dönüşüm istiyor” dedi.

Sanayimiz Karmaşa İçinde

“Biz zaman zaman sanayi esnafımızı ziyaret ediyoruz. Ama bugün tamamını ziyaret edelim istedik” diyen Eryılmaz, “Tabii sanayimizin 5 yıl önceki sorunlarıyla bugünkü sorunları arasında bir fark yok. Sanayimiz aynı sanayi. Daha fazla karmaşa, daha fazla ahenksizlik var. Esnaf grupları farklı bölümlerde değil. Hırdavatçılar bir bölümde, lastikçiler bir bölümde, tamirciler bir bölümde değil. Bunların düzenlenmesi lazım. Ayrıca sanayimizde ciddi bir güvenlik sorunu var. 5 yıldan beri hiçbir güvenlik önlemi, tedbiri alınmadı. İnşallah bütün bu eksiklikleri gidereceğiz. Geçen dönemde de belirttiğimiz gibi sanayide hafif yaralanmalar, kazalar oluyor, olur. Bunlar için burada acil yardım birimi oluşturacağız. Sanayi esnafımızla bir araya geleceğiz,  oturacağız sorunları ve çözüm önerilerini birlikte planlayacağız” dedi.

Biz Hiçbir Zaman Oldubittiye Getirmeyiz

“Bilindiği gibi sanayimiz şehrin ortasında kaldı. Eğer esnafımız da uygun görür, yer değişimi isterlerse bu konuda biz de onlara öncülük ederiz, yer gösteririz. Esnafımızla hep istişare, paylaşım içinde olup birlikte hareket ederiz. Bu konuya açıklık getireyim ki kesinlikle esnafımız için ne uygun olursa, onlar ne isterse o konuda çalışmalar yapacağız. Biz hiçbir zaman oldubittiye getirmeyiz” diyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Yapacağımız her hizmette mutlaka ilgili birimler, ilgili kurumlarla istişare içerisinde olacağız, onların görüşlerini alacağız, onlarla bir hareket edeceğiz. En doğruyu, en güzeli yapacağız. Eğer sanayinin yeri değişecekse birlikte karar verip uygulayacağız. Getirip sanayiyi şehrin ortasına kurdurmayacağız. Nasıl otogarı şehrin merkezine kurdurtmamamız, nasıl AVM’yi şehrin merkezine kurdurtmamamız gerektiği gibi sanayimizi de şehrin merkezine kurmamamız gerekir. Başta da söylediğim gibi biz yapılacak hizmetlerin kararını mutlaka halkımızla birlikte alacağız, bir ve beraber olacağız. Fethiye’mizi geleceğe birlikte taşıyacağız” dedi.(FG)

Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (1)_640x427 Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (2)_598x480 Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (3)_599x480 Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (4)_640x361 Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (5)_599x480 Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (6)_600x480 Eryılmaz, “Fethiyeli Hemşerilerimiz Kararını Vermiş” (7)_600x480

 

537 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle