Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Fethiye hizmet ve değişim istiyor”

Erkan Ilik | 28 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Babataşı Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında coşkulu kalabalığa seslenen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, “Biz ayrıştırmaya değil, kucaklamaya geliyoruz. Efendiniz değil, hizmetkarınız olmaya geliyoruz. Fethiye hizmet ve değişim istiyor” dedi.

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, önceki gün Nif, İncirköy, Üzümlü ve Babataşı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Gittiği her yerde coşkuyla karşılanan Eryılmaz ve ekibine destek ve güven artarak devam ediyor.

Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığı, kadın ve gençlik kollarının özverili çalışmalarıyla organize edilen toplantılar devam ediyor. Bu toplantılarda vatandaşlara seslenen Ak Parti Fethiye belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, sosyal, ekonomik, kültürel projelerini anlatırken, Fethiye’ye Ak Parti hükümeti tarafından yapılan ve yapılacak yatırımları da aktarıyor.

Mevcut belediye başkanı Behçet Saatcı’nın vaatlerini yerine getiremediğini, seçimi kaybedeceğini anladığı için agresifleştiğini, 2 dönemden beri de Ölüdeniz’de başkanlık yapan Keramettin Yılmaz’ın hiçbir başarı elde edemediğini vurgulayan Muhsin Eryılmaz, “Biz hizmet etmeye geliyoruz. Güven, destek sizden hizmet bizden. Dünya lideri, başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan gidiyoruz.  Efendiniz olmaya değil, hizmetkarınız olmaya talibiz. Halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğu bilinciyle geliyoruz” dedi.

Fethiye hizmet ve değişim istiyor

Fethiye’nin hizmet ve değişim istediğini söyleyen Eryılmaz, “İşte meydan. Her şey ortada. Nif, İncirköy, Üzümlü’den sonra Babataşı. Yeni ve büyük Fethiye’nin 41 mahallesine teşekkür ediyorum bu destek ve güvenlerinden dolayı. Meydanlar gösteriyor ki Fethiye değişim, hizmet istiyor. Ve değişim zamanı yaklaştı. 41 mahallede bu konuşuluyor. Halkımız kararını verdi.

 

restore etti mi? Ak Parti hükümeti yapıyor. Körfezi temizledi mi? Biz temizleyeceğiz, Ak Parti yapacak. Fethiye Kalesi’ni restore etti mi? Kalemizin durumu içler acısı. 15 mahalleye düğün salonları vaat etti yaptı mı? Ve seçim yaklaştıkça bu arkadaşın uykuları kaçıyor. Daha çok kaçacak.” Şeklinde konuştu.

Ölüdeniz’i yönetemeyen Fethiye’yi nasıl yönetecek?

Eryılmaz, Keramettin Yılmaz için de, “Bir diğer adayımız var. Boy, pos endam yerinde. Düğün düğün, cenaze cenaze geziyor. Tamam bunlar da yapılmalı, gerekli ama ya Ölüdeniz’in durumu. Dünya markası Belceğiz’in içme suyu yok. Hisarönü, Ovacık’ın kanalizasyon arıtması yok. Belceğiz’in arıtmasının parasını, yapılan yolların parasını da hükümet verdi. Gerçi onu da eline yüzüne bulaştırdı. 4 bin nüfuslu Ölüdeniz’i yönetemeyen bu arkadaş 41 mahalleden oluşan yeni ve büyük Fethiye’yi nasıl yönetecek?” dedi.

Fethiye’yi yaşanabilir Avrupa kenti yapacağız

TOKİ’nin Fethiye’ye mutlaka getirileceğini, bazı bölgelerde sorunu olan 2B’nin tamamının sorununun çözüleceğini, aş, iş, istihdam kısacası insan odaklı mega projeleri olduğunu söyleyen Eryılmaz, sosyal, ekonomik, altyapı, kültürel projeler ile herkesi kucaklayacaklarını, Fethiye’yi yaşanabilir Avrupa kenti haline getireceklerini taahhüt etti.

İmar sorununu aşacaklarını, mevcudu koruyarak, halkın mağduriyetini gidereceklerine, toplumsal barışı sağlayacaklarına, korku imparatorluğunu yıkacaklarına, halkın ve her türlü yatırımcının önünü açacaklarına söz veren Eryılmaz, “Biz yıkmaya değil yapmaya, ayrıştırmaya değil, birleştirmeye, dedikoduya değil hizmet üretmeye geliyoruz” dedi.(FG)

 

DSC_0089_640x427 DSC_0112_640x427

468 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle