Hoşgeldiniz  
................................................

Eryılmaz Durmuyor

Erkan Ilik | 28 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Eryılmaz Durmuyor

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, belediye meclis üyesi adayları ve ilçe teşkilatı yöneticileri seçim çalışmaları kapsamında Çamköy Beldesi ve Eldirek Köyü’nü ziyaret ettiler. Vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Eryılmaz, Fethiye’yi daha iyi noktalara taşımak adına göreve talip olduklarını söyledi. İlk olarak Çamköy Beldesi’ni ziyaret eden AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, belediye meclis toplantı salonunda vatandaşlara hitap etti. Projelerini anlatan Eryılmaz, coşkulu karşılamalarından dolayı herkese teşekkürlerini bildirerek; birlik, beraberlik ve gelişim sözü verdi. Ziyaretleri esnasında katılımcılara seslenen AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, “Belediye Meclis Üyesi Adayımız Bekir Eser 3 dönemdir belediye başkanlığı görevini yürütüyor. Çamköy ve Eldirek ’in ustası olarak aramızda bulunuyor. Önümüzdeki dönem Fethiye Belediyesi’ni birlikte yöneteceğiz” dedi. Belediye Meclis Toplantı Salonu’ndaki etkinliğin ardından Eryılmaz ile beraberindeki heyet esnaflara hayırlı işler dileyerek, görüş alışverişinde bulundular. Daha sonra Eldirek Köyü’ne geçtiler. Eldirek’te yoğun bir kalabalığa seslenen Eryılmaz, yıkıcı değil; yapıcı bir politika izleyeceklerini ifade etti.

Burada da projelerini anlatan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, “Eldirek, önümüzdeki dönem Fethiye’nin en yakın ve en müstesna mahallelerinden birisi olacak. Bölgemizin doğası çok güzel ve arazileri oldukça verimli. Ağırlıklı olarak seracılık yapılıyor. Önümüzdeki süreçte sizlerin desteği ile belediye başkanı seçildiğimizde; çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilçemize en iyi şekilde hizmet edeceğiz.”dedi.(FG)

Eryılmaz Durmuyor (1)_640x361 Eryılmaz Durmuyor (2)_640x427 Eryılmaz Durmuyor (3)_640x360 Eryılmaz Durmuyor (4)_640x360 Eryılmaz Durmuyor (5)_640x427 Eryılmaz Durmuyor (6)_640x464 Eryılmaz Durmuyor (7)_640x360 Eryılmaz Durmuyor (8)_640x361

 

496 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle