Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Erkan Ilik | 27 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ve beraberindeki heyet Fethiye Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Poliklinikler ve yatan hastalara geçmiş olsun dileklerini aktaran Eryılmaz, sevgiyle karşılandı

Hastane Yöneticisi Uzman Doktor Hasan Kaya’dan hastane hakkında bilgi alan Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, tüm hasta ve yakınlarına geçmiş olsun temennilerinde bulundu. Vatandaşların büyük sevgisiyle karşılaşan Eryılmaz, yatarak tedavi gören hastaları da tek tek dolaştı; acil şifalar diledi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini kaydeden Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, “Başhekimimiz görevine yeni atandı. Kendisine başarılar diliyoruz. Fethiye’mizin sorunlarını iyi bilen bir insan. Daha önce de yöneticilik deneyimi var. Sağlık konusunda ülkemizde son 10 yılda büyük adımlar atıldı. Çok büyük kazanımlar elde edildi. Herkes istediği hastaneye gidebilme şansına sahip… Bir kimlik numarasıyla insanımız, yurdun her köşesinde sağlık hizmeti alabiliyor. Bundan dolayı hükümetimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Biz de Fethiye’de bu değişimi ve dönüşümü gerçekleştirmek istiyoruz” diyen Eryılmaz, “Halkımızın da bu değişime ihtiyacı olduğunu gördüm. Bu nedenle işimizin kolay olduğunu düşünüyorum. Güzel bir ekiple yola çıktık. Fethiye’de sağlık ile ilgili eksiklikler varsa bunları giderip, toplumumuza daha çok hizmet etmek istiyoruz. İlçemizin belli noktalarında sağlık ocağı eksiklikleri var. Bunları da sağlık kurumları ile istişare ederek çözeceğiz. Ülkemizin her bölgesinde helikopter ambulanslar kullanılıyor. Hastalarımız belli noktalardan donanımlı hastanelere taşınabiliyor. İlçemizde bundan istifade ediyor” dedi.

Hastane Yöneticisi Uzman Doktor Hasan Kaya yaptığı açıklamada, “Sağlık sistemimizde ciddi bir süreç yaşanıyor. Bu süreç her gün daha da ileriye gitmektedir. Hastaların hekime ve ilaca erişimi kolaylaştı. Hastane olarak biz de yeni atılımlara imza attık. Muğla’da üroloji branşında bir ilki gerçekleştirdik. Göz birimimize ciddi cihazlar alındı. Önümüzdeki süreçte kapalı MR sistemini de kuracağız. Kendilerine teşekkür ediyorum ve adaylık sürecinde destek veriyoruz” diye konuştu.  (FG)

Eryılmaz Devlet Hastanesini Ziyaret Etti (1)_640x427 Eryılmaz Devlet Hastanesini Ziyaret Etti (2)_640x427 Eryılmaz Devlet Hastanesini Ziyaret Etti (3)_640x427 Eryılmaz Devlet Hastanesini Ziyaret Etti (4)_640x427

509 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle