Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Çok Karmakarışık Bir Tablo Ortaya Çıktı”

Erkan Ilik | 06 Nisan 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Ak Parti Fethiye Belediye Başkan adayı Muhsin Eryılmaz Fethiye’deki yerel ve ulusal basında görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Boğaziçi restoranda sabah kahvaltısında bir araya gelen Muhsin Eryılmaz kahvaltı sonunda bir açıklama yaparak basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

“Ak Parti Bir Kez Daha Güvenoyu Almıştır”

Ak Parti Fethiye Belediye Başkan adayı Muhsin Eryılmaz açıklamasında “Ülkemizde olduğu gibi Fethiye’mizde de;  bir mahalli idareler seçim süreci daha yaşandı. Bu seçim sürecinin bir kez daha hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Ak parti Türkiye’de bir kez daha rüştünü ispat etmiştir. Çok ciddi bir oy oranı ile halkımızdan bir kez daha güvenoyu almıştır” dedi…

“Gerçekten Çok Karmaşık Bir Tablo Çıktı Halkımızın Takdiridir”

Konuşmasına devam eden Eryılmaz “Ben Fethiye adına bölgemiz içinde bu durumu arzu ederdik. Fethiye ve Muğla hizmete ve iyi bir yerel idareye ihtiyacı olan bir bölge olmaktadır. Biz bu dönem bunların aşılmasını isterdik. Benim adaylığım 26 Ocak gibi geç bir şekilde açıklandı. En son açıklanan aday ben oldum. Bunun haricinde o zaman parti içindeki sorunları biliyorsunuz. Biz partimiz ve Fethiye adına böyle bir görevi üstlendik ve sonuna kadar en güzel şekilde görevimin hakkını verdiğini düşünüyorum. Görevi yapmış olmanın huzur ve mutluluğu içeresindeyim. Fethiye halkının gönlünde bir kez daha ciddi bir şekilde çıkmaktan ve ciddi bir alternatif sunmaktan dolayı görevimi yaptığımı düşünüyorum. Ama takdir vatandaşındır ve Fethiye halkınındır. Fethiye’de çok farklı bir tablo ortaya çıktı. Bu tablodan herkesin alması gereken dersler vardır. Umarım herkes bu dersi alır ve Fethiye halkı da geleceğe güvenle bakma açısından kararlarını tekrar gözden geçirir diye düşünüyorum. Gerçekten çok karmaşık bir tablo çıktı halkımızın takdiridir” dedi. Fethiye’yi yakından takip edeceğini söyleyen Muhsin Eryılmaz “Bölgeyle ilgili seçim değerlendirmelerini ileri ki günlerde yapacağım. Halkımızın ciddi bir desteği oldu.  Herkese teşekkür ederim” dedi.

“Usul Budur, Karakter Ve Kişilik Bunu Gerektirir”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Eryılmaz “Varsayımlar üzerine yorum yapmam. Sayın Behçet Başkan iradesini ortaya koymuştur ve iradesini değiştireceğini zannetmiyorum. Tablo ortada Ak partinin 9 tane belediye meclis üyesi var. Bu 9 arkadaşımın sonuna kadar Ak partide görev yapacağına ve Ak parti bilinci ve sorumluluğu içerisinde davranacaklarına inanıyorum. Geçmiş dönemlerde bazı aksaklıklar ve olumsuzluklar olmuştur. Bundan da bazı kazanımların elde edildiğini düşünüyorum. Ak partide kimlerin ilçe başkanlığı yaptığını Fethiye’de herkes görmüş oldu. Bunu da sağlamış olduğumuzdan dolayı çok mutluyum. Çünkü hangi partiden oy aldıysanız. Onunla devam etmeniz gerekir. Eğer o partinin ilkeleri sizinle örtüşmüyorsa, istifa edersiniz yerini başka bir arkadaş doldurur. Usul budur, karakter ve kişilik bunu gerektirir. Tabiî ki arkadaşlarımın en güzel şekilde katkı sağlayacağına inanıyorum. Ak parti nitelikli bir çoğunluk sağlamıştır” dedi.(FG)

ak parti muhsin eryılmaz basın mensuplarıyla boğaziçi restaurantta kahvaltı (25)_320x480ak parti muhsin eryılmaz basın mensuplarıyla boğaziçi restaurantta kahvaltı (13)_640x427 ak parti muhsin eryılmaz basın mensuplarıyla boğaziçi restaurantta kahvaltı (26)_640x427

726 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle