Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Erol Dolu’nun Kaleminden ” KERAMETTİN YILMAZ CHP’DE BİRLİĞİ SAĞLADI”

Erkan Ilik | 26 Mart 2014 | Genel A- A+

            EROL DOLU

 

  KERAMETTİN YILMAZ CHP’DE BİRLİĞİ SAĞLADI

Seçimlere bugün itibarıyla Dört gün kaldı. Pazar günü Halk sadık başına gidecek. Biz de Fethiye’de 2013 Aralık ayından bu yana her partiyi takip etmeye çalışıyoruz.

Keramettin Yılmaz’ın adaylığı 22 Aralık 2013 tarihinde kesinleştikten sonra CHP, Belediye’yi almak için harekete geçerek ilk olarak 24 Aralık 2013 tarihinde Keramettin Yılmaz ve İlçe Başkanı Emrah Doğu ve CHP İlçe Başkanlığında diğer partililerin de katılımıyla Basın Toplantısı yaptı. İlçe Başkanı Emrah Doğu sözlerine Keramettin Yılmaz’ı tebrik ederek “CHP’de beklenen son gerçekleşti. Birbirinden değerli 3 Başkan aday adayımız vardı. Genel Merkezimiz Parti Meclisinin toplantısından sonra Ölüdeniz Belediye Başkanımız Sayın Keramettin Yılmaz’ı Fethiye Belediye Başkan adayı olarak görevlendirdi. Ben Keramettin Yılmaz’a şahsım ve teşkilatım adına başarılar diliyorum. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. 2014 Fethiye Belediye seçimini, CHP’nin büyük ailesi;  Kırılmadan, Kopmadan, Üzülmeden, Kavga etmeden, halkımızın desteğiyle tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de İnşallah seçimi kazanacağız. Hayırlı olsun diliyorum Cumartesi günü Saat 14.00’de FBKM’ de Sayın Başkanımızın adaylık açıklamasını yapacak ve seçim çalışmalarını başlatacağız” dedi.

CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Keramettin Yılmaz’da açıklamasında “10 ay önce burada Fethiye Belediye Başkan adaylığımı sizlerle paylaşmıştım. O günden bu yana partimiz için çalışmalarımı yoğun bir şekilde sürdürmekteyim. 10 aylık bu süreçte bize destek olan başta İlçe yönetimimize, Partililerimize, Milletvekillerimize, İl yönetimimize ve tüm Fethiyelilere çok teşekkür ediyorum” dedi. Benim dışında 2 değerli ağabeyimiz adaydı, diyen Yılmaz “Fakat Parti Meclisimiz beni bir adım önde gördü ve bana teveccüh etti. Partimize ve Fethiye’mize hayırlı, uğurlu olsun. Tüm Fethiyelileri buradan kucaklıyorum Cumartesi günü Saat 14.00’de büyüklerimizin de katılacağı bir tanıtım toplantısı olacak herkesi bekliyorum” diyerek “İnşallah seçildiğimiz günden itibaren kimseyi pişman etmeyeceğiz, huzurlu rahat nefes alınabilen ve herkesin benim Belediyem diyebildiği bir yönetimini oluşturacağımıza şimdiden söz veriyoruz. Bu sevgiye kesinlikle layık olacağız. Kapımız ve telefonumuz her zaman bugüne kadar açık oldu, bugünden sonra da yine aynısı olacaktır. Hayırlı ve uğurlu olsun” demişti.

Daha sonra 28 Aralık 2013 Tarihinde Muğla’dan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ve CHP Muğla İl başkanı Mustafa Öztürk’ün de katılımıyla CHP Fethiye İlçe örgütü Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya çok büyük bir kalabalık geldi. İnsanları Salon almadı. Daha sonra 23 Şubat 2014 tarihinde Değirmenbaşı’nda gerçekleşen Piknik’te en aşağı Yirmi Bin insan Keramettin Yılmaz için buluştu. Daha sonra 15 Mart 2014 tarihinde Fethiye Beşkaza Meydanında gerçekleşen Onur Akın konserinde Binlerce insanı Keramettin Yılmaz bir araya getirdi. Bunun yanında Mahalle ve çevre Belde ve Köylerde Keramettin Yılmaz çalışmalara devam ederek yüzlerce insana kendini kabul ettirdi. Karaçulha’da yaptığı bir konuşmada ‘Karaçulhalıların bana bizim olan diyerek hitap etmesi, o kadar çok hoşuma gidiyor ki’ demesi onun alçak gönüllü birisi olduğunu gösteriyordu.

En son Üç gün önce (23 Mart 2014) FBKM’DE Projelerini açıkladığı toplantıda yine salon kalabalıktan insan almadı. Halk Keramettin Yılmaz’ın Projelerine alkışlarla destek oldu. İlçe Başkanı Emrah Doğu’nun “artık Fethiye’de herkes şunu bilsin; CHP’de kavga yok bu sefer kavga var diye Belediye Başkanlığımızı kimse engelleyemeyecektir” diye konuşması Keramettin Yılmaz’ın CHP’DE Birliği sağladığını gösteriyordu.

 

 

475 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle