Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Erol Dolu Muğla’da Yılın Sporcusu Seçildi

Erkan Ilik | 12 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Gazetemize Büyük Onur, Yıllardır Fethiye ve Muğla Bölgesini Ferdi olarak Yurt içinde ve Yurt dışında Atletizm dalında temsil eden Atletizm dalında Lisanslı sporcumuz ve aynı zamanda gazetemiz Köşe Yazarı olan Erol Dolu 2013 yılında Muğla Bölgesinde Atletizm dalında YILIN SPORCUSU seçildi.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı tarafından Muğla bölgesinde 2012 ve 2013 yılları arasında spor faaliyetlerinde başarılı olan sporcular arasında Atletizm dalında Erol Dolu’nun Masterler kategorisinde Türkiye Şampiyonalarında elde ettiği Birincilikler ile Balkan Veteranlar Atletizm Şampiyonalarında kazanmış olduğu İkincilik ile Kuzey Kıbrıs’ta her yıl 20 Temmuz tarihlerinde Girne şehrinde yapılan Barış ve Özgürlük koşusunda kazanmış olduğu İkincilik ve Üçüncülük madalyalarından dolayı Muğla Bölgesinde ATLETİZM dalında Yılın Sporcusu seçilmiştir.

Erol Dolu Muğla Bölgesinde Yılın Sporcusu seçilmesinden dolayı Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yetkililerine teşekkür ederek ‘Türkiye de dahil tüm Dünya’da Atletizm her ne kadar Amatör Spor dalı olarak kabul edilirse edilsin, tüm spor dalları artık fiiliyatta Profösyönel anlayışla yapılıyor.  Bundan dolayı bizlere de spor yaşamımızda destek olunması gerekiyor. Son iki yılda gerek Masterler Türkiye Şampiyonalarında elde ettiğim Birincilikler, gerekse Kuzey Kıbrıs ve Balkan Ülkeleri arasında elde ettiğim İkincilik ve Üçüncülük derecelerim dolayısıyla Muğla Bölgesinde Atletizm dalında Yılın Sporcusu seçilmemden dolayı mutluluk duyuyorum’ diyerek sevincini dile getirdi.

Masterler Türkiye Atletizm Şampiyonalarına katılmak için Erol Dolu’ya Kumluova Belediye Başkanı ve CHP SeydiKemer Belediye Başkan adayı Alim Karaca destek olurken, Kuzey Kıbrıs’ta ve Balkanlarda elde ettiği İkincilik ve Üçüncülükleri için Fethiye’de LETOONIA Tatil Köyü yetkilileri destek oldu.

Erol Dolu, Yılın Sporcusu Ödülünü 17 Ocak 2014 Cuma günü Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Muğla’da CNS tesislerinde düzenlenecek olan gecede alacak. (F.G.)

 Erol Dolu KKTC'de Barış Koşusunda_640x426 KUMLUOVA BELEDİYESİ KOSOVA'DA_640x425 MUĞLA ASKF YILIN SPORCUSU BELGESİ_640x480

 

979 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle