Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Erol Dolu İstanbul’dan Bronz Madalya İle Döndü

Erkan Ilik | 04 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

Erol Dolu İstanbul’dan Bronz Madalya İle Döndü

2013 Yılının Muğla’da Yılın Sporcusu Ödülünü alan Atlet Erol Dolu, Ferdi olanaklarıyla katıldığı Türkiye Masterler Atletizm Şampiyonasında kendi kategorisinde Türkiye Üçüncüsü oldu.

Muğla Bölgesi ve Fethiye’nin Atletizm’de temsilcisi ve Gazetemiz Köşe Yazarı Erol Dolu, 01–02 Şubat 2014 Cumartesi ve Pazar günleri İstanbul’da yapılan Türkiye Masterler Kapalı Salon Atletizm Şampiyonasında 3000 Metre Yürüyüş dalında Üçüncü oldu.

Türkiye Atletizm Federasyonu 2014 yılı faaliyet Programında yer alan Masterler Kapalı Salon Türkiye Şampiyonası İstanbul’da Aslı Çakıralp Kapalı Atletizm Salonunda gerçekleşti.

40 Yaş üstü sporcuların katıldığı Kapalı Salon Türkiye Atletizm Şampiyonasına Erol Dolu Ferdi kendi çabalarıyla katıldı ve Muğla Bölgesi ve Fethiye’ye Atletizm’de 2014 yılının Ulusal anlamda ilk Madalyasını getirdi.

Erol Dolu konu ile ilgili olarak, ‘İstanbul’da yapılan Kapalı Salon Masterler Türkiye Atletizm Şampiyonasına Muğla bölgesini temsilen katılan tek sporcuydum. Ben 2013 Yılının Muğla’da yılın sporcusu seçildim ve 17 Ocak 2014 tarihinde Muğla’dan Yılın Sporcusu Ödülünü aldım. Bu konuda Muğla Merkez ve bazı ilçeleri ile bazı beldelerinden beni arayıp Muğla’da yılın sporcusu olmamdan dolayı tebrik ettiler. Ama Fethiye ve çevresinden sporsever insanların dışında Fethiyespor Başkanı Sayın İsmail Öztürk ile Kumluova Belediye Başkanı ve Seydikemer CHP Belediye Başkanı adayı Sayın Alim Karaca’dan başka hiçbir yönetici tebrik dahi etmedi. Ben de bu duruma üzüldüm. Fethiye’de yerel ve diğer idarecilerimizle siyasi yöneticilerimize ben bir saygısızlık da yapmadım. Bundan dolayı kendi olanaklarımı zorlayarak İstanbul’da yapılan Masterler Kapalı Salon Atletizm Türkiye Şampiyonasına katıldım ve Üçüncü oldum’ dedi.(F.G.)

Erol Dolu İstanbul’dan Bronz Madalya İle Döndü (2)_360x480Erol Dolu İstanbul’dan Bronz Madalya İle Döndü (1)_640x480

708 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5145
EURO 10,1487
BIST 11,9021
ALTIN 498,88

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle