Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Erol Dolu İngiltere’ye Gidiyor

admin | 01 Mart 2012 | Güncel A- A+

04 ile 11 Mart 2012 tarihleri arasında Avrupa Birliği Bakanlığının organizasyonunda Belçika’nın Başkenti Brüksel ve arkasında da İngiltere’nin Başkenti Londra’ya Türkiye’den 10 yerel gazetecinin yapacağı Basın çalışma ziyaretinde Muğla bölge basınını gazetemiz muhabiri ve Köşe Yazarı arkadaşımız Erol Dolu temsil edecek.

AB Bakanlığı Türk Yerel medyası AB yolunda projesi kapsamında Türkiye’de daha önceden belirlenen 10 Pilot ilden birisi de Muğla iliydi.

10 –11 Ocak 2012 tarihlerinde Muğla – Akyaka’da Türk Yerel Medyası AB yolunda projesi kapsamında gerçekleşen ve AB açısından yerel basının önemini kapsayan ve Muğla ile beraber Aydın, Denizli, Burdur, Isparta ve Antalya’dan toplam 48 gazetecinin katıldığı seminerin sonunda Belçika ve Londra’ya gidecek gazetecinin belirlenmesi için çekilen kurada gazetemiz Muhabiri ve Köşe Yazarı arkadaşımız Erol Dolu’nun ismi çıkmıştı.

Avrupa Birliği Basın Çalışma Ziyaretinin programı AB Bakanlığı tarafından belirlenmiş olup, arkadaşımız Erol Dolu 04 Mart 2012 Pazar günü THY uçağı ile Dalamandan İstanbul’a hareket edecek ve İstanbul’dan da önce Brüksel’e ardından da Londra’ya geçecekler.

Türkiye genelinde basın çalışma ziyaretine katılacak olan on yerel gazeteci, bu ziyarette AB ülkelerinde yerel basın konusunda çeşitli araştırmalar yaparak 11 Mart 2012 tarihinde İstanbul’a geri dönecekler.


223 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8839
EURO 9,3404
BIST 10,5024
ALTIN 466,15

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle