Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eroğlu Sanayi Esnafını Tek Tek Dolaştı

Erkan Ilik | 10 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

Eroğlu Sanayi Esnafını Tek Tek Dolaştı

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer Belediye Başkan Adayı Erdal Eroğlu Seydikemer Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret ederek sorun dinledi, çözüm önerilerini sundu.

Eroğlu Seydikemer Sanayisinde

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer Belediye Başkan Adayı Erdal Eroğlu Seydikemer sanayisinde bir uçtan bir uca esnafları ziyaret etti. Eroğlu sevgiyle karşılanırken, “Eroğlu’na verilen her oy vatandaşlarımızın kendisine verdiği oydur. Zira Sanayi bir ilçenin misafir odasıdır. Misafiri iyi ağırlamak gerekir. Sorunu çözülmüş bir sanayi için Erdal Eroğlu, işverenleri ve çalışanları mutlu bir sanayi için Erdal Eroğlu, her şeyden ötesi mutlu, geleceğe güvenle bakan bir ilçe, işsizlik sorunları en düşük düzeye indirilmiş neredeyse yok noktasına gelmiş bir ilçe, alt yapısı tamamlanmış, ticaretin, tarımın, sanayinin en gözde kentlerinden birisi olmuş, üretici ürününü korumuş yüksek fiyattan satabileceği bir noktaya ulaşmış bir ilçe için vatandaşlarımızdan oy istiyoruz.”dedi.

Eroğlu, “Devlete Karşı Yükümlülüğünü Yerine Getiren Seydikemerlilerin Hizmet Hakkıdır”

Eroğlu, “Seydikemer ilçemiz şehir merkezinden en ücra noktasına kadar kalkınmış olmalı, Hizmet halkın ayağına kadar gitmeli. Diyarbakır’da evin giriş kapısına kadar sıcak asfalt var benim Seydikemer’imde vatandaşımın neyi eksik. Vergisini, elektrik ücretlerini, devletin imkanlarından faydalanırken ücretini ödeyen halkımızda hizmetin en iyisine layık. Erdal Eroğlu Belediye Başkanı olduğu zaman bakın hizmet nasıl alınıyor, göreceksiniz. Benim ilçeme yapılacak hizmet onlara analarının ak sütü gibi helal bunu herkes böyle bilsin. Biz yapabileceğimizin sözünü veriyoruz. Bol keseden atmıyoruz. ”dedi. FG)

erdal eroğlu kadıköy miting ve kemer sanayi gezisi (192)_640x427 erdal eroğlu kadıköy miting ve kemer sanayi gezisi (202)_640x427 erdal eroğlu kadıköy miting ve kemer sanayi gezisi (205)_640x427 erdal eroğlu kadıköy miting ve kemer sanayi gezisi (233)_640x427

 

417 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle