Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eroğlu, Otgöz İçin Oy İstedi; “Bu Çocuk Bizim Çocuğumuz, Üvey Anaya Vermeyin”

Erkan Ilik | 17 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Seydikemer ilçesini ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP ve MHP üst yönetiminin Seydikemer’in ilçe, Muğla’nın büyükşehir olmasını istemediğini savunarak, “Bu çocuk bizim çocuğumuz, üvey anaya vermeyin” diyerek partisinin adayları için oy istedi. Seydikemer’de Bakan Veysel Eroğlu’na partisinin Muğla milletvekilleri Yüksel Özden, Ali Boğa, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Harmandar ile Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz eşlik etti. Miting için hazırlanan alana gelmeden önce aracından inen Eroğlu, yol güzergahındaki esnafı ziyaret etti. Cumhuriyet Meydanı’ndaki miting alanına geçerek vatandaşlara seslenen Eroğlu, yerel seçimlerde partisinin adayları Mansur Harmandar ve Yakup Otgöz için oy istedi. Bakan Eroğlu, “Seydikemer’e hizmetkarınız olarak geldik. Sizlere hizmet etmek bizim vazifemizdir. Bu yaptıklarımız lütuf değil, zaten görevimiz. Belediye başkanımız bizden 4 talepte bulundu. Bence az bulundu. Muğla’ya 8 katrilyon yatırım yapıldı. Bunun 2 katrilyonu bakanlığımıza ait. Biliyorsunuz Fethiye’de Mut Deresi’ni ıslah ediyoruz. 20 milyon TL harcadık. Eşen Çayı’nı da aynı şekilde yayladan denize kadar muhteşem bir dere haline getireceğiz. Çevresinde mesire alanları olacak” dedi.

‘Vatandaşlar Orman Teşkilatı İle Hısım Olacak’

Orman teşkilatı ile vatandaşların yaşadığı sorunlara değinen Eroğlu, “Ormanla ilgili tüm problemleri çözeriz. Orman teşkilatına talimat verdik. Artık vatandaşlar orman teşkilatıyla hasım değil, hısım olacak. Eğitim kampüsü için 190 dönüm yer ayırdık. Spor için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na yer vereceğiz. Hastane talep ederseniz, hastane için ormandan yer vereceğiz. Mesire alanı için ne kadar yer istiyorsanız, bunun seçimini kadınlarımız yapsın. Hepsine yer vereceğiz” diye konuştu.

‘Çocuk Bizim Üvey Anaya Vermeyin’

Konuşmasının devamında Türkiye’ye komplo düzenlemek isteyenler olduğunu iddia eden Eroğlu, şöyle dedi.

“Talebimiz başkasına değil, kendinize oy verin. Muhalefet nasıl sizden oy istiyor buna şaşırıyorum. CHP ve MHP’nin üst yönetimi Seydikemer’in ilçe olmasını, Muğla’nın büyükşehir olmasını istemedi. Bu çocuk bizim çocuğumuz, üvey anaya vermeyin.” Veysel Eroğlu konuşması sırasında bir vatandaşın uzattığı dosyayı alarak köprü talebini karşılama sözü verdi. Eroğlu daha sonra ilçeden ayrıldı. (FG)

Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi3_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi4_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi5_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi6_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi7_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi8_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi9_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi10_640x427 Fethiye- Eroglu, Seydikemer’e hastane ve mesire alani icin yer tahsisi sozu verdi11_640x427

640 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle