Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eroğlu Fırtınası Kumluova da Esti

Erkan Ilik | 14 Mart 2014 | Genel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer Belediye Başkan Adayı Erdal Eroğlu seçim çalışmaları kapsamında Seydikemer ilçesine bağlı Kumluova Beldesine toplantı için gitti, toplantı mitinge dönüştü. Belde girişinde araçlarla konvoyla şeklinde karşılan Eroğlu’nun toplantısına yoğun ilgi oldu. İlçe yönetimi, meclis üyeleri ve Doğru Yol Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olan Vedat Saraç da Kumluova beldesindeki toplantıya katılarak neden adaylıktan çekildiğini ne neden Erdal Eroğlu’nun desteklediğini anlattı. Vedat Saraç Erdal Eroğlu dimdik adam gibi bir adam olan Erdal Eroğlu’na halkın sahip çıkması gerekiyor. Ben bu gerçeği gördüğüm için birleştirici olması açısından adaylıktan çekilerek Erdal Eroğlu ile yola devam etme kararı aldım. Ben hiçbir şekilde bir yerde aday değilim amaç Seydikemer ilçesine hizmet ise ben bu şekilde görevimi yerine getirmek için uğraş veriyorum. Herkesi Erdal Eroğlu’na destek vermeye çağırıyorum. Seydikemer’in yükü ağır bunu kaldırabilecek yiğit Erdal Eroğlu’dur. Şartsız olarak yanındayım. ”dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Erdal Eroğlu da yapılacak olan projeler ile ilgili olarak bilgiler vererek bizler bilgi ve birikimlerimizle Seydikemer ilçemize hizmet vermek için yola çıktık. Bugüne kadar bize yakışmayacak yada yerine getiremeyeceğimiz hiçbir sözü sizler söylemedik. Siyasetçinin görevi doğruya doğru yanlışa yanlış demektir. Vatandaşı aydınlatmak siyasetçilerin görevidir. Bunu yapmaz isek Allah katında bunun hesabını veremeyiz. Bizim hiçbir siyasi arkadaşımızla kavgamız olmamıştır, olmayacaktır. Bizler Seydikemer sevdalıları olarak hizmet aşkıyla bu yola çıktık. Seydikemer’in her noktasına kadar ulaştık çalışmalarımızı da sürdürmeye devam edeceğiz.”dedi. Eroğlu toplantının bitimiyle birlikte vatandaşlarla kucaklaşırken, izdiham arasında kaldı. Yoğun ilgi gören Eroğlu toplantıda Belediye Meclis Üyelerini de tanıtırken, Yiğit Eroğlu Başkan Olacak Seydikemer Hizmetle Dolacak” sloganları atıldı. Eroğlu’nu belde çıkışına kadar vatandaşlar uğurladı.(FG)

MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (7)_640x427_640x427 MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (10)_640x427_640x427 MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (45)_320x480_320x480 MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (49)_640x427_640x427 MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (57)_640x427_640x427 MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (95)_640x427_640x427 MHP KUMLUOVA ERDAL EROĞLU (113)_640x427_640x427

463 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle