Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Engelli Ailelerinden Yılmaz’a Mektup

Erkan Ilik | 11 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Engelli Ailelerinden Yılmaz’a Mektup

CHP Seçim Bürosu’nun misafirleri vardı. Engelli Aileleri ile buluşan CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, engelliler ve ailelerinin her zaman yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini dile getirdi.

“Biz Dersimize Çalıştık”

Her zaman yoğun bir kalabalığı ağırlayan CHP Seçim Ofisi’nin bugün ki ziyaretçileri engelli aileleriydi. Engelli Aileleri CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ı ziyaret ederek, sorunlarını içeren bir mektubu teslim ettiler. Ziyarette engellilerin topluma daha fazla katılım sağlayabilmeleri için yapılması gerekenleri içeren mektup ile ilgili Keramettin Yılmaz,”Biz de bu konuda baya dersimize çalıştık. Şişli Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaları klasörler halinde getirdik. Ayrıca partimizin de engelliler ile ilgili çok güzel çalışmaları var. CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey’in çalışmaları var” dedi. Yılmaz, engelliler ve ailelerine yönelik gerçekleştirilecek projelerinden de bahsederek,”engellilere yönelik konuk evi, daha çok sosyal yaşama çıkartılması, özel bir plaj sağlanması, hastaneye gidiş, gelişlerin de özel araçların yardımcı olması,evlerde sağlık hizmeti vereceğiz” diye  konuştu.

“Çocuklarımız Ayakları Üzerinde Durabilsin”

Engelli çocuklarının özellikle kendi ayakları üzerinde durarak bir şeyleri başarması gerektiğini belirten Engelli Aileler, Belediyelerin bu yönde çalışmasını istediler. Yapılan açıklama da,”Çocuklarımız için öyle bir yer olsun ki; çiftlik ortamı gibi olsun. Çocuklarımız domatesini eksin, tavuğunu yetiştirsin ve kendi emeğinin karşılığını kendisi satarak ayakları üzerinde durabilsin. Biz ölürsek çocuklarımız ne yapacak diye düşünmeyelim. Engellilerin gece ve gündüz kalabilecekleri bir yer Fethiye’mizde var. Ama tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Biz yalnızca burada ikamet edenlere yatılı bir bakımevi istiyoruz “ifadelerine yer verdiler.

“Yaşanılan Kenti Engelsiz Hale Getirmeliyiz”                                 

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’da, engelli ailelerini dikkatle dinleyerek, Fethiye’de Türkiye normalinin üzerinde engelli kardeşimizin olduğunu öğreniyoruz.  Biz bu konuda duyarlı olan bir partiyiz. CHP sosyal bir partidir. Sosyal Projeler ile varız. Fethiye’de yapılanlara teşekkür ediyoruz. Ama Kent’i de engelsiz hale getirmeliyiz. bu bizim hem vicdani, hem de insani görevimiz” sözlerine yer verdi.(FG)

Engelli Ailelerinden Yılmaz'a Mektup (1)_640x427 Engelli Ailelerinden Yılmaz'a Mektup (2)_640x427 Engelli Ailelerinden Yılmaz'a Mektup (3)_640x427 Engelli Ailelerinden Yılmaz'a Mektup (4)_640x427

550 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle