Hoşgeldiniz  
..................................................................................

ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ VELİ TOPLANTISI YAPILDI

admin | 18 Aralık 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Teknik Lise Endüstri Meslek Lisesi Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi, Öğrenci Velileri ile 17 Aralık 2011 Cumartesi günü toplantı yaptı. Toplantıda konuşan okul müdürü Mustafa KURNAZ Velilere özetle şunları söyledi: Çağrımıza uyan siz değerli Velilerimize okulumuz adına teşekkür ediyorum. Öğrencierler Okul Aile Birliğimiz tarafından da yapıldı ancak sürekli giderler için maddi desteğe ihtiyacımız var. Velilerimizin Okulumuza sahip çıkmalarını, Okul Aile Birliğimize katkılarını bekliyoruz. Lütfen çocuklarınız ile daha fazla ilgilenin, onlarla gerektiğinde arkadaş olun, internette ve cep telefonları ile neler yaptıklarından haberdar olun, arkadaşlık yaptığı kişileri bilin- tanıyın. E-Okul sisteminden çocuklarınızın devamsızlıklarını ve notlarını takip edin. Sadece çağırdığımız zaman değil, her zaman bizlerle temasta bulunun. Kapımız sizlere her zaman açık.

Müdür Başyardımcısı Baki BURUCU; Temizlik, hizmetli ve sınav giderleri için velilerden katkı beklediklerini, mevcut okul aile birliği üyelerinin kendi ceplerinden katılımcılara çıkışta ikramları olacağını, kendilerine okul adına teşekkür ettiğini söyledi.

Müdür Yardımcısı E. Suat TOK; Velilerden, çocukları okula geleceği zaman kılık kıyafetlerine dikkat etmelerini, eğer davranış değişiklikleri varsa bunun sebebi hakkında kafa yormaları- araştırıcı olmaları gereğini hatırlattı. Daha sonra Sınıf Rehber Öğretmenleri tarafından velilere öğrenci ara karneleri dağıtıldı ve Zümre Öğretmenlerine ayrılan sınıflarda Veliler Öğretmenlerle bire bir görüşmeler yaptılar. Finalde, okul bahçesinde veli ve öğretmenlere okul aşçıları tarafından hazırlanan, tavuklu pilav ve ayran ikramı yapıldı. Toplantı güzel bir havada ve olumlu izlenimlerle tamamlandı.

465 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,0289
EURO 9,5414
BIST 10,7278
ALTIN 465,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle