Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Emniyetten Uyuşturucuya Gecit Yok

Erkan Ilik | 17 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

Fethiye Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından Fethiye merkezinde gerçekleştirilen operasyonlarda uyuşturucu tacirlerine geçit verilmedi. Fethiye Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından verilen bilgide, “Ülkemiz nüfusunun yarısından fazlasını oluşturan gençlerimiz gelişimlerini sağlıklı yaşam şartları içinde tamamlamaları, ülkemize ve topluma yararlı bireyler olarak yetişmeleri, sosyal devlet anlayışının vazgeçilmez bir gereğidir. Muğla Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce gençlerimizin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim – öğretim görmelerini sağlamak ve uyuşturucu dahil her türlü zararlı alışkanlıklardan korumak amacıyla alınan bir dizi önlem ve tedbirler doğrultusunda; İnsan sağlığına zararlı, aynı zamanda halkımızın sağlığı, aile hayatı, sosyal ve mesleki hayatını ciddi olarak tehdit eden, özellikle gençlerimizi hedef alan, uyuşturucu yetiştiren Uyuşturucu madde ticareti yapan ve sokak satıcısı olarak tabir edilen uyuşturucu tacirlerinin genç nüfus yoğunluğunu fırsat bilerek piyasaya sürmek amacıyla uyuşturucu madde temin ederek Fethiye ilçemizde piyasaya sürüleceği yönünde bilgiler alınması üzerine Fethiye Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimiz görevlilerince Fethiye Merkezinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik 15.01.2014 tarihinde yapılan çalışmalarda, F.D. isimli şahsın, satmak amacıyla İzmir ilinden getirmiş olduğu 160 adet uyuşturucu hap (ecstasy) ve bonzai maddesi ile birlikte yakalanarak, Fethiye Başsavcılığına sevk edilmiştir.

ELE GEÇİRİLEN SUÇ UNSURLARI

6 paket daralı 20.80 gram bonzai Uyuşturucu Madde, 160 adet ecstasy uyuşturucu hap,  Toplum sağlığı ile gençlerimizin zararlı ve bağımlılık yapan bu maddelerden korunmasını sağlamak amacıyla uyuşturucu madde üreten, nakli ve ticaretini yapan suç odaklarına yönelik çalışmalarımız halkımızın da desteği ile aralıksız olarak devam edecektir. Uyuşturucu madde suçları ile mücadelede verdikleri desteklerden dolayı sayın Fethiye halkımıza ve basın mensuplarımıza şükranlarımızı iletiriz.”denildi.(FG)

 

 

311 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5073
EURO 10,1178
BIST 11,8974
ALTIN 499,67

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle