Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eğitim Protokolü İmzalandı

Erkan Ilik | 26 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel A- A+

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hizmet sağlamak amacı ile Cankurtaran Ortak Sağlık Birimi ile FTSO arasında bir yıl süreli bir protokol imzalandı.

Protokole göre FTSO eğitimlere gerektiğinde salon desteği verecek ve FTSO üyeleri eğitimlerden indirimli olarak yararlanacak.

Tüm kurum ve kuruluşlarda istihdam edilen her yirmi personel için bir, tehlikeli ve çok tehlikeli olarak sınıflandırılan işlerde ise her on personel için bir ve her vardiyada bir kişi olmak üzere sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş merkezlerden “Temel İlkyardım Eğitim” sertifikası almış ilkyardımcının bulundurulması zorunlu hale getirilmişti.

Protokole Cankurtaran Ortak Sağlık Birimi adına imza atan Mesul Müdür Göksal Bulut Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ve yönetim kurulu üyelerine bu fırsatı yarattığı için teşekkür etti.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan oda üyelerinin lehine olabilecek bu tür protokollere açık olduklarını belirtti.(FG)

Eğitim Protokolü İmzalandı (1)_640x425 Eğitim Protokolü İmzalandı (2)_640x425

 

390 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle