Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DP Kadın Kolları Karagedik’te

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Demokrat Parti (DP) Fethiye Kadın Kolları, Ovacık’ta birlik ve beraberlik toplantısının ardından Karagedik’te ve Çiftlik bölgesinde ikamet eden bayanlarla bir araya geldi. Karagedik Sosyal Tesisinde gerçekleşen etkinliğe yoğun katılım oldu.

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’ya destek için Karagedik Sosyal Tesisinde bir araya gelen bayanlar birlik ve beraberlik mesajı verdiler. DP Kadın Kolları’nın etkinliğine Çiftlik ve Karagedik’te ki bayanların yoğun ilgi gösterdiği dikkatlerden kaçmadı.

DP Kadın Kolları’nın etkinliğinde konuşan Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’nın eşi Nesrin Saatcı, “Bugün Sevdamız Fethiye diyerek yolda ikinci durağımız olan Karagedik ve Çiftlik çayımızı yapıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Ovacık, Kayaköy, Ölüdeniz, Hisarönü kapsamında orada yaşayan bayanlarımızla bir araya gelmiştik. Biz kadın kadına dertleşip, kadın kadına eğlenelim diyoruz. Bu etkinlikte de Karagedik ve Çiftlik halkımızın teveccühünü gördük. Bize verilen desteklerden ve ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. Demokrat Parti Kadın Kolları tarafından yapılan etkinliğe katılan Çiftlik ve Karagedik sakinlerinin bayanları gün boyunca gönüllerince eğlendiler.(FG)

dp kadın kolları (1)_640x425 dp kadın kolları (2)_640x425 dp kadın kolları (3)_640x425 dp kadın kolları (4)_640x425 dp kadın kolları (5)_640x425 dp kadın kolları (6)_640x425

690 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle