Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DP Kadın Kolları Bir Arada…

Erkan Ilik | 03 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Demokrat Parti Kadın Kolları, Ovacık’ta birlik ve beraberlik etkinliği düzenledi. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’nın eşi Nesrin Saatcı, tüm misafirleri kapıda karşıladı. Ovacık’ta bir otelde gerçekleşen etkinliğe yaklaşık 900 kişi katıldı.

Etkinlik kapsamında Fethiye’nin yerel sanatçılarından Mustafa Selçukoğlu, katılımcılara muhteşem bir konser verdi. DP Kadın Kollarının etkinliğine Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı da katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Nesrin Saatcı, “Sevdamız Fethiye hareketi ile çıktığımız bu yolculuğun ilk ziyaretini Sevdamız Ovacık, Hisarönü, Ölüdeniz ve Kaya olarak başlatıyoruz. Büyük ailemizin fertleri olmanızdan dolayı, sizlere ailemize katılımınızdan ve buraya teşriflerinizden dolayı hoş geldiniz diyoruz. Evlerimizde aile büyüklerimizle büyük sofralarda yenilen yemekler nasıl insana huzur ve zevk veriyorsa bizlerde birlikte olmaktan zevk ve huzur alıyoruz. Bizler kadın olmanın zarafetini ve inceliğini, anne olmanın şefkatini ve merhametini, eş olmanın sorumluluğunu ve bilincini yayma gayretinde olan kişileriz. Bundan dolayı yeter ki birbirimize güvenelim. Biz bu güveni 15 yoldan beri Fethiye’de yakaladık. Gücümüz, sözümüz bir olmalı.  Bizler 5-6 kişilik ekiple bile mütevazi bir şekilde başlattığımız gönüllüler hareketinde karşılıklı güvenle engelli ve eğitime büyük destek veriyoruz. Ne olursan ol gel sözünü düstur edinerek yeter ki ihtiyacın olsun dedik. Bu hizmeti de burada sürdürmek istiyoruz. Bizim aramızda parti rozetinin, etiketin, makam ve mevkiinin önemi yok. Bu sebeple aramızda önemli olan tek şey gönül ve vicdan. İşte bu gönülleri vicdanları her daim canlı olan sizlerin ateşe su götüren karınca misali doğruyu tercih edeceğinize inanıyorum. Particiliğin olmadığı, partiler üstü hizmetin, hoşgörü ortamının olduğu sevdası hizmet olan hazır donanımlı bir ekiple 5 yıl daha sizlere hizmet etmeye talibiz. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Alkışlar eşliğinde salona gelen Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı ise, “Ölüdeniz’deki, Ovacık’ta ki,  Saygıdeğer büyüklerime, ablalarıma, teyzelerime, bacılarıma, ufak kardeşlerime ve Fethiye’den gelen misafirlerimize hoş geldiniz. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Yalnız buradaki keyfi, iradeyi ve kalabalığı gördükten sonra zaten kadınlarımıza sırtını dayayan bir hareketin başarılı olmaması mümkün değil. Siz isterseniz, her şeyi yaparsınız. Benim 1999 yılından bu yana iddia ettiğim bir şey var. Kadınlarımızın, ilk defa oy kullanacak gençlerimizin ve engelli kardeşlerimizin oyuna kimse göz dikmesin. Bunlar zaten bizim. Şimdiye kadar böyle oldu, bundan sonra da böyle olacağından şüphemiz yok. Buradaki ana hedefimiz, köylerimiz ve beldelerimiz ile birlikte Fethiye’mizi yaşamaktan keyif alınan bir mekâna dönüştürmektir. Ben bu anlamda Ovacık, Hisarönü, Ölüdeniz ve Kaya köyündeki bayanlarımızın bu ilgisine teşekkür ediyorum. Demek ki, bir beklenti var. Bir istek var” dedi.  (FG)

DP Kadın Kolları Bir Arada… (13) DP Kadın Kolları Bir Arada… (15) DP Kadın Kolları Bir Arada… (16) DP Kadın Kolları Bir Arada… (20) DP Kadın Kolları Bir Arada… (21) DP Kadın Kolları Bir Arada… (24)

 

1327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle