Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Fethiye’de…

Erkan Ilik | 03 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

“Fethiyelilerin Saatcı’yı bu kadar sahiplenmesi bazılarına bir cevaptır”. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Fethiye ziyaretleri kapsamında Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’nın ‘Sevdamız Fethiye’ adlı seçim bürosuna da ziyaret gerçekleştirdi. Uysal’ı seçim bürosunda yoğun bir kalabalık karşılarken, Fethiyelilere seslenen DP Lideri Gültekin Uysal, “Fethiye halkının Behçet başkana gösterdiği bu sahiplenme, insanlara değer vermeyen, insanı dışlayan tavırlara da topyekûn bir cevaptır” dedi ve ekledi; “Biz vitesi yükseltince Başkanımız Behçet Saatcı’yı Fethiyelilerin izniyle yanımıza isteyeceğiz”

Alkış tufanı ile seçim bürosuna gelen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, seçim bürosunda vatandaşlarla sohbet etti.

“Bizimde ‘Sevdamız Millet’”

Samimi ortamda geçen ziyarette Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal bir değerlendirme yaparak, “Başkanımın sloganını görünce bende ‘Sevdamız Millet’ diye biraz önce Seydikemer’de söyledim. Başkanımızdan kopya çektim. Ortak duygular ve ortak düşüncelere sahibiz. Siyasette hizmet ettiğiniz insanların size sahip çıkması ve destek olması mesuliyetinizi arttırıyor. Fethiye halkının Behçet başkana gösterdiği bu sahiplenme, insanlara değer vermeyen, insanı dışlayan tavırlara da topyekûn bir cevaptır.  Biz siyaset yaparken ilişkilerimizi sadece siyasi ilişki olarak görmedik. Millet önünde mahcup olacak, başımızı eğecek bir konumda şimdiye kadar olmadık, bundan sonrada Allah bize o günleri göstermesin” ifadelerini kullandı. Seçim bürosunda bir vatandaşla sohbeti sırasında DP Lideri Gültekin Uysal, “Biz vitesi yükseltince Başkanımız Behçet Saatcı’yı Fethiyelilerin izniyle isteyeceğiz” dedi. (FG)

Gültekin Uysal seçim bürosu ziyaret (1)_640x427 Gültekin Uysal seçim bürosu ziyaret (3)_640x427 Gültekin Uysal seçim bürosu ziyaret (4)_640x427 Gültekin Uysal seçim bürosu ziyaret (6)_640x427 Gültekin Uysal seçim bürosu ziyaret (7)_640x427 Gültekin Uysal seçim bürosu ziyaret (9)_640x427

623 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle