Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Din Görevlilerine Çevre Anlatıldı

admin | 20 Eylül 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Müftülüğü tarafından her ay gerçekleştirilen Din Görevlileri toplantısı Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirildi.

    Eylül ayı toplantısı Müftü Vekili Veri Hazırlama Kontrol Şefi Mehmet Fatih Ersoy başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda mülki amirler ve Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan gönderilen talimatlar ve tebligatlar hakkında imamlara bilgiler aktarıldı. Eylül ve Ekim ayı hutbeleri dağıtılırken; Dalaman Müftülüğü Yatılı Kuran Kursu’nun ücretsiz olarak öğrenci kayıtlarına başladığı duyurularak, Aralık ayında hazırlanacak hutbe konusu ve hazırlayacak görevliler tespit edildi. Görevlilerin kendilerini geliştirmeleri, bilgilerini arttırmaları amacıyla okunması istenen kitap ve bölüm konuları bildirildi.

    Ayrıca TURMEPA Fethiye Eğitmeni Ersin Özer, din görevlilerine yönelik çevre konulu bir sunum gerçekleştirdi. Deniz ve çevre kirliliği konusunda bilgiler aktaran Ersin Özer, belde ve köylerde yapılabilecek eğitim çalışmaları konusunda imamlardan yardım da istedi.

294 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8842
EURO 9,4139
BIST 10,5566
ALTIN 459,07

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle