Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti

Erkan Ilik | 21 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı’nın ‘Sevdamız Fethiye’ adlı seçim bürosuna Deniz Ticaret Odası’ndan iadeyi ziyaret, Fethiye Denizciler ve Gemi Adamları Derneği’nden ise destek ziyareti yapıldı. Fethiye Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan Saatcı’ya deniz sektörüne verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, Denizciler ve Gemi Adamları Derneği Başkanı Erkan Özhun ve yönetim kurulu Saatcı’ya açık destek verdiklerini ifade ettiler.

Samimi ortamda geçen ziyaretlerde Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, iadeyi ziyaret gerçekleştirdiğini belirterek, Saatcı’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Başkan Saatcı ise, denizcilik sektörüne yaptıklarının meydanda olduğunu ifade etti. Deniz Ticaret Odası’nın ardından Fethiye Denizcilik ve Gemi Adamları Derneği Başkanı Erkan Özhun ve dernek yöneticileri de Saatcı’ya ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarette sohbet ortamında geçerken Özhun tüm yönetim kurulu üyeleri adına Başkan Saatcı’ya açık destek verdiklerini söyledi. Yapılan hizmetleri herkesin çok iyi gördüğünü ve bildiğini ifade eden Özhun, her zaman Saatcı’nın yanında olduklarının altını çizdi. Saatcı ise, Ankara’nın engel olmadığı her konuda denizcilerle birlikte olduklarını ve bundan sonrada bu samimi diyalogun devam edeceğini belirtti.(FG)

Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (1)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (2)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (3)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (4)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (5)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (6)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (7)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (8)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (9)_640x427 Denizciler Derneği’nden Saatcı’ya destek ziyareti (10)_640x427

743 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle