Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Demirdöküm’ün Yeni Ürünleri Fethiye’de Görücüye Çıktı

admin | 19 Eylül 2011 | Güncel A- A+

Türkiye’nin ısıtma soğutma sektöründeki lider markası DemirDöküm, Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını ve yetkili servislerini kurumsal bir çatı altında toplama çalışmaları kapsamında Muğla genelinde açılışlar yapılıyor.

Kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık veren DemirDöküm, Muğla yetkili satıcısı Göksu Teknik ve yetkili servisi Aliye Solmaz İklimlendirmenin yenilenen yüzü nedeniyle yapılan açılışta yeni ürünler tanıtıldı. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna’nın da katıldığı tören coşkulu geçti. Törene Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da katıldı. Açılışı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştiren Saatcı, “teknolojinin Fethiye’ye gelmesinden mutluyuz.”dedi.

Törende bir konuşma yapan Christoph M. Grosser; kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirdiklerini ifade ederek, “son yıllarda ürünlerimizdeki kalite standardını yükseltmenin yanı sıra yetkili satıcı ve servis yapılanmamızda da büyük değişimlere gidiyoruz. Değişen logomuz ve baştan aşağı yenilenen yetkili satıcılarımız, DemirDöküm ‘ün değişimi kucaklayan ve dinamik yüzünü sizlere yansıtacaktır.”dedi.

Açılışta konuşan DemirDöküm satış ve pazarlama direktörü Erdem Ertuna da, kurulduğu yıldan bu yana ısıtma ve soğutma sektörünün lider ve öncü markası olan DemirDöküm’ün ürünleri ve satış sonrası hizmet kalitesiyle tüketicilerin beğenisini kazanan bir marka olduğunu belirtti. Erdem Ertuna sözlerine şöyle devam etti: “ DemirDöküm markası çatısı altında, siz tüketicilerimize hizmet veren yetkili satıcılarımızın çalışma standartlarını sistematik hale getirdiğimiz yeni iş modellerimizle bu ülkeye hizmet etmek bizlere ayrıca gurur veriyor. Yenilenen showroomlarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.”dedi.

385 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8187
EURO 9,3602
BIST 10,4091
ALTIN 449,54

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle