Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Değirmenbaşı’nda buluşan binlerce Fethiyeli Keramettin Yılmaz’a “5 YIL DAHA BERABERİZ” DEDİ

Erkan Ilik | 23 Şubat 2014 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Değirmenbaşı’nda buluşan binlerce Fethiyeli Keramettin Yılmaz’a

“5 YIL DAHA BERABERİZ” DEDİ

Yılmaz, Çaylı ve Toklu Değirmenbaşı’nda birlik ve beraberlik mesajı verdiler

CHP Fethiye İlçe Örgütü’nün Değirmenbaşı Piknik Alanı’nda düzenlediği pikniğe binlerce Fethiyeli katıldı. Havanın sıcak ve güneşli olması nedeniyle sabah erkenden piknik alanına akın etmeye başlayan partili partisiz davetliler kısa zamanda alanı doldurdular. CHP Fethiye Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’ın alana girmesiyle birlikte alkışlayarak sevgi gösterisinde bulunan davetliler masalarına buyur ettiler. Beraberinde Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, DYP Eski İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte bütün masaları dolaşan Yılmaz davetlilerle tek tek tokalaştı. Belediye Meclis Üyesi adaylarının sahneye davet edilerek tanıtılmasının ardından bir konuşma yapan Muğla Milletvekili Nurettin Demir “ Bu kalabalığı görünce Keramettin Yılmaz’ın başkanlığı tamamdır diyorum” dedi.

Ölüdeniz’de yaptıklarını anlatan Keramettin Yılmaz, Büyükşehir’in n görevlerini anlattıktan sonra, hazırladığı projelerin müjdesini verdi. Bu gibi mesire yerlerinin çoğaltılacağını ve tuvalet ve su ihtiyacı başta olmak üzere gerekli düzenlemelerin yapılacağını söyleyen Yılmaz, Telmessoss Antik Tiyatrosu’nun da düzenlenerek Atatürk’ün sevdiği Klasik müzikten halk müziğine ve diğer sanatlara kadar bütün sanatları Fethiye halkıyla buluşturacağız” dedi. Gördüğü kalabalığın kendisini heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini söyleyen Keramettin Yılmaz, “ İnsana önem veren Sosyal Demokrat Belediyeciliğin en güzel örneklerini vereceğiz. Yaşlılarımıza evde bakım hizmeti vereceğiz. Herkesin 50 kuruşa çay içebileceği çay bahçeleri açacağız. Engellilerimizin de tatil yapabilecekleri özel plajlar yapacağız. Ve en güzel sanatçıları sizlerle buluşturacağız. Sizlerle fikir alışverişi içinde olacağız ve neyi talep ederseniz onun yapılması için çalışacağız” dedikten sonra toplanan binlerce Fethiyeliden 5 yıl daha başkanlık yetkisinin sözünü aldı. Fethiye CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu’nun da kısa bir konuşma yapmasının ardından Fethiyeli sanatçı Ahmet Eraslan ve daha sonra ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Bedia Akartürk sahne alarak birbirinden güzel türküleriyle halkı coşturdular.(FG)

3_1024x768 17_1024x768 değirmenbaşı keramettin yılmaz (8)_1024x683 değirmenbaşı keramettin yılmaz (21)_1024x683 değirmenbaşı keramettin yılmaz (26)_1024x683 değirmenbaşı keramettin yılmaz (32)_1024x683

1205 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle