Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Cumhuriyet Kadınlarının Keşkek Gününe Yoğun İlgi

Erkan Ilik | 21 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Cumhuriyet Kadınlarının Keşkek Gününe Yoğun İlgi

Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi’nin üyeler arasında kaynaşmak ve yeni dernek binasını tanıtmak amacı düzenlediği keşkek günü yoğun ilgi gördü.

90’a yakın üyesi olan ve ilçemizdeki en eski kuruluşlu derneklerden birisi olan Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi taşındığı yeni dernek binasını üyelerine ve halka tanıtmak, üyeler arasında kaynaşma sağlamak amacı ile keşkek günü düzenledi. Düzenlenen keşkek gününe Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye kadın kolları üyeleri, Fethiye Yörük ve Türkmen Derneği başkanı Ramazan Kıvrak ve yönetim kurulu üyeleri, Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Haydar Murat Topçu ve çok sayıda bayan katıldı. Yeni dernek binasında düzenlenen keşkek günü ile kısa bilgi veren Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi genel sekreteri Suna Kumyol; “Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi olarak düzenlediğimiz keşkek gününün amacı dernek üyelerimizin bir araya gelip kaynaşması ve yeni taşındığımız dernek binamızın tanıtılmasıdır. Derneğimizin yaklaşık 90 üyesi bulunmaktadır. Halkımızın da bu etkinliğe çok büyük ilgisi oldu. Bizi yalnız bırakmayan tüm doslara teşekkür ediyoruz” diye konuştu.(FG)

Cumhuriyet Kadınlarının Keşkek Gününe Yoğun İlgi  (1)_640x430 Cumhuriyet Kadınlarının Keşkek Gününe Yoğun İlgi  (2)_322x480 Cumhuriyet Kadınlarının Keşkek Gününe Yoğun İlgi  (3)_640x430 Cumhuriyet Kadınlarının Keşkek Gününe Yoğun İlgi  (4)_640x430

486 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle