Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Çobanisa Köyü De Teknolojiye Ayak Uydurdu

admin | 11 Eylül 2011 | Güncel A- A+

Fethiye’nin 121 muhtarı teknolojiye ayak uydurabilmek için bilgisayar kullanımına geçtiğimiz yıllarda başlamıştı. Özellikle muhtarlık hizmetlerinin teknoloji ile daha iyi verilebilmesi için muhtarlıklara bilgisayar dağıtımı yapılmıştı. Bu kapsamda Fethiye’nin en uç köyü olan Çobanisa Köyü de tam donanımlı bilgisayara kavuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz ile Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Yener Ertürk, daha önceki yönetimden talepleri bulunan Çobanisa Köyü Muhtarı Osman Küpçü’ye tam donanımlı bilgisayar hediye etti.

Çobanisa Köyü Muhtarlık odasında gerçekleşen teslim töreninde konuşan Muhtar Osman Küpçü; “Daha önce MHP Fethiye İlçe Teşkilatı’na bilgisayarımızın olmadığını söylemiş, yardımcı olabileceklerini beyan etmiştik. Bu da yeni yönetime kısmetmiş. Sözlerini yerine getiren İlçe Başkanımız Hamdi Gürbüz ve Ocak Başkanımız Yener Ertürk’e teşekkür ediyoruz. Bilgisayarımız yoktu, muhtarlık hizmetlerinin birçoğunu Fethiye’de yapabiliyorduk. Şimdi bilgisayarımız oldu. Artık vatandaşlarımıza köyümüzde hizmet verebileceğiz. Zaten hizmet için Fethiye’ye çok zor şartlarda gidebiliyorduk. Çünkü köyümüz Fethiye’nin en son köyüdür. Merkeze 87 kilometre uzaklıktadır. Bu nedenle artık hizmetlerimizi daha kolay yapabileceğiz” dedi.

MHP Fethiye İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz de verilen sözleri yerine getirmekten mutlu olduklarını belirterek; “Bizden önceki yönetimimizden bu şekilde bir talepleri olmuş. Bunu şimdi bizlere aktardılar. Biz de verdiğimiz sözü yerine getirebilmek için kendilerine bilgisayar hediye ettik. Hayırlı olsun, inşallah faydalı olabilmişizdir” dedi.

MHP İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz ve Ocak Başkanı Yener Ertürk daha sonra köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet etti. Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen Gürbüz, “Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Sadece seçim dönemleri uğramıyor, her zaman köylülerimize uğrayıp, sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu tür çalışmalarımız sürecektir. Her zaman köylülerimizin yanındayız” dedi.

 

 

808 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,0073
EURO 9,5365
BIST 10,7008
ALTIN 464,81

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle