Hoşgeldiniz  
................................................

CHP’li Gençler Üniversite Adaylarına İkramlarda Bulundu

Erkan Ilik | 18 Haziran 2022 | Eğitim, Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Fethiye Genlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban ve beraberindeki partili gençler, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından düzenlenen Yüksek öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nin birinci oturumu öncesi Fethiye’deki sınav merkezlerinin önüne stantlar kurarak, üniversite adaylarına sınavlarda başarılar dileyerek soğuk su, meyve suyu ve bisküvi ikramında bulundular.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Fethiye’de de 47 sınav merkezinde 8 Bin 256 üniversite adayı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavına  (YKS) katılarak ter döktü.Sınav öncesi CHP Fethiye Genlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban ve beraberindeki partili gençler sınav merkezleri önünde stantlar kurarak üniversite adaylarına sınavlarda başarılar dileyerek soğuk su, meyve suyu ve bisküvi ikramında bulundular.

Sınava giren tüm adaylara başarılar dileyen CHP Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çoban, “Tüm Türkiye de olduğu gibi ilçemizde de üniversite adayları gelecekteki mesleklerini oluşturabilmek amacıyla Yüksek öğretim Kurumları Sınavına giriyorlar. Bizde CHP olarak üniversite adaylarımızın yanlarında olduğunu göstermek amacıyla bu etkinliğimizi düzenledik. İnşallah bir faydamız olmuştur. Tekrardan tüm sınava giren herkese başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

26 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle