Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

CHP’li Doğuş Çelik ve Arkadaşlarından Gazetemize Ziyaret

Erkan Ilik | 21 Ekim 2021 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Fethiye’de Cumhuriyet Halk Partisinin yetiştirdiği siyasetçilerden İş Adamı Doğuş Çelik, beraberinde Atatürkçü Düşünce Derneği yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Merin Gazetecilik İmtiyaz Sahibi Nur İlik’i ziyaret ederek 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile Fethiye’de Cumhuriyet Halk Partisinin yetiştirdiği siyasetçilerden İş Adamı Doğuş Çelik, beraberinde Atatürkçü Düşünce Derneği yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bünyesinde Fethiye’nin en eski tarihli gazeteleri Beşkaza Gazetesi ve Fethiye Gazetesini bulunduran Merin Gazetecilik, Matbacılık, Yayıncılık, Reklam Organizasyonu Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İmtiyaz Sahibi Nur İlik’i ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında kısa değerlendirmede bulunan Çelik, “Ülkede ve dünyada yaşanan gelişmeleri en doğru, objektif şekilde vatandaşlara ulaşmasını sağlayan gazetecilik mesleği son dönemde iktidarlar tarafından sıkça zor durumda bırakılmasına rağmen uzun yıllardır ayakta kalmayı başarıyor. Kamuoyu oluşturmak öncelikli görevi olan gazetecilikte mesleğini daha ileri götürmek için çabalayanlar her yıl 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor. Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım” ifadelerinde bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteci Nur İlik ise, “Doğuş Çelik ve beraberindeki heyetin inceliği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

561 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle