Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek

Erkan Ilik | 10 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek

Yusuf Çaylı:” Keramettin Yılmaz Fethiye’de çalışkan, dürüst, ahlaklı bir arkadaşımız olduğu için Karaçulha halkı olarak sahip çıkıyoruz”

CHP’nin Karaçulha- Çalıca Seçim Ofisi törenle açıldı

CHP Karaçulha- Çalıca Seçim Ofisi’nin açılışında bir konuşma yapan Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’a tam destek verdiğini söyledi

Çalıca Seçim Ofisi’nin açılışı nedeniyle CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Muğla Milletvekilleri Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk de Fethiye’ye geldi.

Açılıştan önce kürsüye çıkarak bir konuşma yapan Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı kendisinin de önce aday olduğunu ancak daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı adaylıktan çekildiğini söyledi. CHP’nin Muğla olarak oy oranın yüzde 60 civarında olduğunu gördüklerini ve Fethiye’nin Muğla’dan hizmet alması için Fethiye’de Keramettin Yılmaz’a destek verdiklerini söyledi.

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz ise, kendilerine ev sahipliği yapan Yusuf Çaylı ve eşine teşekkür etti ve desteklerinden dolayı da mutlu olduğunu söyledi. Seçim Ofisinin açılış nedeniyle alanı dolduran çok sayıdaki belde halkına da teşekkür eden Yılmaz,” Sadece misafir odasını değil, bütün Fethiye’ye eşit hizmet götüreceğiz. Her mahalle ve belde bizim idaremizde eşit hizmet görecektir” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün de, kurdukları 13 ilçelik takımda Fethiye’yi  ve Seydikemer’i de görmek istediklerini belirterek Keramettin Yılmaz ve Alim Karaca için destek istedi.

Gökhan Günaydın 2b ‘Ler Hakkında Konuştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın da, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını getirdiğini söyleyerek başladığı konuşmasında, yörenin başta gelen sorunlarından 2B yasaı hakkında konuştu ve CHP’nin bu konudaki politikasını anlattı. Hükümetin çıkardığı yasa ile fahiş fiyatlar biçerek orman köylüsünün ödeyemeyeceği rayiç bedelleri oluşturarak, halkın yüzyıllardır üzerinde oturdukları arazilerini ellerinden alıp yandaşlarına peşkeş çekmek istediklerini belirterek, CHP iktidarında bu arazileri çok düşük fiyatlarla halka vereceklerini  ve yüksek bedel ödeyenlerin parasını iade edeceklerini söyledi. Konuşmalardan sonra hep birlikte Çalıca Seçim Ofisi’nin açılışına geçildi. Daha sonra Fethiye Seçim Ofisi’ne geçen heyet burada toplanan Fethiyelilerle sohbet ettikten sonra Dalaman’a hareket etti. (FG)

Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (1)_640x480 Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (2)_640x480 Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (3)_640x480 Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (4)_640x480 Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (5)_270x480 Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (6)_640x480 Çaylı’dan Keramettin Yılmaz’a Tam Destek (7)_640x480

416 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle