Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Çamköy Evladına Sahip Çıktı

Erkan Ilik | 27 Mart 2014 | Eğitim, Güncel, Kültür, Sağlık, Siyaset A- A+

Seçimlere sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan adayı Mehmet Üyük çalışmalarına Tuzla Mahallesi ve kendi köyü Çamköy’de yaptığı açık hava toplantılarıyla devam etti. Havanın soğuk olmasına rağmen toplanan kalabalık Üyük’ü mutlu etti. İlk olarak Tuzla mahallesinde ki toplantıda konuşan Üyük projelerini anlattıktan sonra bir vatandaşın belediyenin hizmet politikasından şikayeti ve siz ne yapacaksınız? sorusu üzerine şunları söyledi.

Üyük: “Tuzla aldığı hizmetin bedelini peşin olarak ödedi.”

“Tuzla mahallesi Fethiye’nin en gözde mahallesi. Görece olarak diğer mahallelerden daha fazla hizmet almış, yollar büyük oranda parke yapılmış. Ama şunu da unutmayalım ki Tuzla Mahallesi aldığı bu hizmetin bedelini fazlasıyla ödedi, hem de peşin olarak. Onun için kimse biz Tuzla’ya şunu yaptık, bunu yaptık demesin. Görüyoruz ki Tuzla mahallesindeki parklar bakımsız, biz hepsine düzenli olarak bakımını yapıp, bazılarını ise gençlerimizin, çocuklarımızın spor yapmasını sağlayacak yapıya kavuşturacağız. Kurdeleyi kesip, verilen hizmetleri çevre düzenlemesi ile sınırlandırmayacağız. Bu parkları farklı spor dalların eğitiminin verileceği fonksiyonel alanlara çevireceğiz. Olması gereken doğru ve çağdaş belediyecilik budur. Gençlerin spor yapmasını destekleyeceğiz, spora olan desteğimizi sadece Fethiye Belediyespor ile sınırlı tutmayacağız.  Fethiyemiz’in şampiyon sporcular çıkartmasını sağlayacağız. Bunun dışında bireysel olarak Fethiyemiz’i temsil eden sporculara maddi ve manevi her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Tuzla Mahallesinde yaptığı açık hava toplantısının ardından kendi köyü olan Çamköy’e geçen Üyük toplantı alanında konfetiler, havai fişekler ve yoğun sevgi tezahüratları ile karşılandı. Çamköy halkı kendi aralarında doğmuş büyümüş olan MHP’li aday Üyük’ü bağrına bastı ve kısa süreli bir izdiham yaşandı.

Toplantı sırasında mikrofonu eline alan ve Üyük’ e destek isteyen bayan bir vatandaş şunları söyledi:

“Ben kırk senelik Milliyetçi Hareket Partiliyim. Hiçbir zaman yüzümü başka bir yöne döndürmedim. Bu uğurda birçok cefalar çektim. Bizim üstümüzden makam, mevki sahibi olanlar şimdi başka başka yerlerde ikbal peşindeler. Unutmayın ki ülkücülük sadece ve sadece Milliyetçi Hareket Partisinde olur. Bir gün devran döner, geri geliriz diyorlarsa yanılıyorlar. O defter çoktan kapandı.  Omzumuzda yükselen cüceler 31 Mart sabahı boylarının ölçüsünü göreceklerdir. Bütün Çamköy halkından kendi evlatlarına sahip çıkmalarını, 31 Mart sabahı belediye başkanlığını Çamköy’e getirmeye çağırıyorum ” dedi.

Üyük: “Dalından kopan yaprağın yönünü rüzgar belirler.”

Konuşması sık sık tezahüratlarla kesilen Üyük köyünden kendisine sahip çıkmasını ve destek vermesini istedi ve şunları söyledi.

“Çamköy’ü bugüne getiren, emek veren herkese teşekkür ederim. Artık Çamköy Fethiye Belediyesinin sorumluluk sahası içinde, iyi bir şekilde hizmet alması için Büyükşehir de güçlü bir şekilde temsil edilmesi lazım. Bunun yolu Milliyetçi Hareket Partisinden geçiyor. Biz mecliste güçlü bir grup oluşturup, komisyonlarda aktif olarak görev alacağız. Ve çok kolay bir şekilde sizlere hizmet getireceğiz. Maceraya gerek yok,  grup kurup, komisyonlara üye veremeyenler size hizmet veremezler. Dalından kopan yaprak hesabı ne yapacakları belli değil. Hadi kazandılar diyelim, size soruyorum,  3-4 ay içende 3. bir partiyi mi geçecekler? Biz dersimize iyi çalıştık,  bütün köylerimizin, beldelerimizin, bütün mahallerimizin sorunlarını, dertlerini biliyoruz. Çözümleri de biliyoruz ve bu işi en iyi ben ve ekibim yapar. Ben sizlerin içinde doğmuş büyümüş bir evladınızım. Çamköy ve diğer mahallelerimizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Ben ve ekibim sizin başınıza yönetmek için değil sizlere belediye de çalışan bir işçi arkadaşımız gibi hizmetkarlık yapmaya adayım. Sizlerin huzurunuza çıkarmış olduğum meclis üyesi adayı arkadaşlarım seçkin kişilerden oluşmuyor. Tam tersine maddi manevi gücü ne olursa olsun halkın arasından seçilen kişilerden oluşuyor. Bu ekip sizlerin yüzünüzü öne eğdirmeyecektir ”diye konuştu.(FG)

Çamköy Evladına Sahip Çıktı (1)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (2)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (3)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (4)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (5)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (6)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (7)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (8)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (9)_640x427 Çamköy Evladına Sahip Çıktı (10)_640x427

515 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle