Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Büyükaydın; “İş Vaadine Kanmayı”

Erkan Ilik | 25 Şubat 2014 | Genel A- A+

 

AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, Kadıköylülerle birlikte kahve toplantısında buluştu. Kadıköy eski Belediye Başkanı Harun Büyükaydın’ın organize ettiği kahve toplantısında açılış konuşmasını da yine Büyükaydın yaptı ve “Belediyeye işe alacağız diyen siyasete inanmayın. Her köyden 10 kişiyi belediyeye alacağız diyen arkadaşlarımız var.  Bu 60 köyden 600 kişi yapar. Bu tarz yalanlara kanmayın” diyerek köylülerini uyardı. AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz Kadıköylülerin davetlisi olarak belediye karşısındaki kahvehanede vatandaşlarla buluştu. Sadece Kadıköylülere özel düzenlenen toplantıya yaklaşık 300 Kadıköylü katılırken konuşmacılar bol bol alkış aldı. Söze ilk başlayan toplantıyı tertip eden Kadıköy eski Belediye Başkanı Harun Büyükaydın oldu. Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz’ü yıllar öncesinden tanıdığını ifade eden Büyükaydın, “Kapısını gece gündüz çalabileceğiniz bir başkan adayımız var. Yalan atmayı bilmez. Bazıları gibi köylere gidip belediye başkanlığını kazanırsam Belediyeye köylerden 5-10 işçi alma sözü vermez. Efendiler her köyden 10 kişi belediyeye işçi alınsa 60 mahalle ve köyden 600 işçi yapar. Biz AK Parti olarak belediye işçi alacağız demiyoruz. Biz hükümet gücünü arkamıza alarak devlet yatırımlarını buraya çekmek suretiyle iş sahası açmayı vadediyoruz. Genel seçimlerde Kadıköy’den AK Parti’ye 670 oy çıktı. Bu oyu 1000 çıkaralım” dedi. Büyükaydın, hizmet önceliğinde ne Karadere’nin ne ne Kadıköy’ün öncelikli olmayacağını da ekleyerek “Hizmet önceliğinde önce Seydikemer merkez olacak” dedi.

HİZMET ÖNCE MERKEZDEN BAŞLAR

Toplantıda söz alan AK Parti Aday Adaylarından Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Emrehan başbakanın özelikle islam coğrafyasında her geçen gün artan sevgisinden örnekler aktardı. Hükümetin ulaşım, sağlık gibi konuları örnekler vererek anlatan Emrehan “AK Parti kurulduğundan beri bir takım çevrelerce sürekli olarak yıkılmak istendi ancak insanların R. Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi buna hep engel oldu” dedi. Ardından söz alan AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, büyükşehir belediyesi kanununa ve Seydikemer’in ilçe oluşuna karşı çıkanların şimdi hem Büyükşehiri hem de Seydikemer’i biz yöneteceğiz diye meydana çıktığını söyleyerek kendilerinin hükümetle Seydikemer arasında köprü olacaklarını söyledi. Efendilik değil hizmetkarlık için geleceklerini ifade eden Otgöz, “ben yaparım değil, biz yaparız diyeceğiz ve herhangi bir mahalleye yapılacak bir hizmet bir çalışma öncesinde o mahalledekilerle toplantı yapıp ortak karar alarak yapılacak hizmeti yapacağız. Biz iktidara gelince parti rozetimizi çıkartacağız ki Karadere’de de böyle yaptığımız için 25 yıldır bizi seçtiler” dedi.(FG)

ak parti seydikemer (1)_640x424 ak parti seydikemer (2)_640x424 ak parti seydikemer (3)_640x424 ak parti seydikemer (4)_640x424 ak parti seydikemer (5)_640x424

633 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle