Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Büyük Birlik Partisi FTSO’yu Ziyaret Etti

Erkan Ilik | 18 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Büyük Birlik Partisi FTSO’yu Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Cumaali Emeç ve Büyük Birlik Partisi Meclis Üye Adayı Oral Uslu Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan’ı makamında ziyaret etti.

Cumaali Emeç ziyarette 30 Marttaki seçimlerde başarılı olmaları halinde Fethiye için yapmayı düşündükleri projeler hakkında Akif Arıcan’a bilgi verdi. Babadağ ve Fethiye Körfezinin Fethiye’nin gelişiminde marka olma yolunda büyük önem taşıdığını vurgulayan Emeç, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan’dan mevcut durum hakkında bilgi aldı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Emeç’e FTSO’nun hazırlamış olduğu ve tüm siyasi parti temsilcileri ile paylaşılan “2012 Sosyoekonomik  Raporu” ve “2013 Fethiye Sorunlar ve Çözüm Önerileri”  kitabını sunarak oda çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi. Akif Arıcan seçimlerde başarı dileklerini ileterek seçim sonuçlarının Fethiye için hayırlı olmasını diledi.(FG)

Büyük Birlik Partisi FTSO’yu Ziyaret Etti (1)_640x425 Büyük Birlik Partisi FTSO’yu Ziyaret Etti (2)_640x425 Büyük Birlik Partisi FTSO’yu Ziyaret Etti (3)_640x320

483 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle