Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek”

Erkan Ilik | 25 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz ile birlikte Çobanlar Köyünde kahvehane toplantısı yapan Muğla Milletvekili Ali Boğa, “Karabel tünelle geçilecek ve eğim yüzde 2 olacak ve vites değiştirmeden tüneli geçebileceksiniz” dedi. Seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştiren Yakup Otgöz’e Milletvekili Ali Boğa destek verdi. Çobanlar Köyü’nde kahvehane toplantısı da düzenleyen Yakup Otgöz ve Ali Boğa bölge genelinde yapılacak bazı çalışmalarla ilgili müjde verdi. Toplantının hemen başında 4 dönemdir muhtarlık yapan Cemal Akça kısa bir konuşma yaparak köylüleriyle beraber Yakup Otgöz’ün arkasında olacaklarını söyledi. Ardından söz alan Yakup Otgöz Büyükşehir adayı Mansur Harmandar ile birlikte Seydikemer’e büyük yatırımlar kazandıracaklarının altını çizerek diğer partilerin aksine Ak Partinin fazla söz vermeden icraatlarını gerçekleştirdiğini söyledi.

Köylü Şimdi Efendi Oldu

“Ak Parti iktidarının çıkarmış olduğu bu kanunla belediye başkanlarını köylüye hesap vermek zorunda bıraktık” diyen Muğla Milletvekili Ali Boğa da “62 bin nüfusa sahip Muğla’yı doğru dürüst yönetemeyen arkadaşlar, gelip buradan sizden oy istediler mi? Karşı çıktıkları Büyükşehir yasası Muğla’yı yönetecek aday gelecek Çobanlar köyüne ihtiyacınız var, ne eksiğiniz var yolunuz mu, suyunuz mu yok diye sormak zorunda kaldılar. Köylü nasıl milletin efendisi oluyor, böyle oluyor işte. Başbakanımızın dediği gibi, Şehirdeki bütün imkanlar köyün en ücra köşesine gidecek. Bu bir medeniye kuruluşudur. Şehirde olan köylünün ayağına, köylünün sokağına götürme hareketidir. Bu yasayı Muğla’da 6 milletvekilinden 2 si istedi biri Yüksel Özden biride ben, diğer 4 milletvekili istemedi hem Muğla Büyükşehir olmasın hem de Seydikemer İlçe olmasın diye oy kullandılar. Şimdide onların adayları geliyor sizden Seydikemer’i daha iyi yönetiriz, Muğla’yı daha iyi yönetiriz diyorlar. Bunlara inanıp inanmamak konusunu sizin takdirinize bırakıyorum.”dedi ve Karabel Tünelinin de yüzde 2 eğimle yapılacağını ve yayla ile Seydikemer’in arasının 20 dakikaya ineceğini kaydetti. Boğa ayrıca Uğurlu Kaş arasındaki karayolunun da bölünmüş yol programın alındığını da ekledi.(FG)

Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (1)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (2)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (3)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (4)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (5)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (6)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (7)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (8)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (9)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (10)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (11)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (12)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (13)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (14)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (15)_640x424 Boğa “Vites Değiştirmeden Karabel Tüneli Geçilebilecek” (16)_640x424

1214 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle