Hoşgeldiniz  
................................................

Birlik’te Belediyecilik İçin Destek ve Dua İsteği

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Büyük Birlik Partisi(BBP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Cumaali Emeç, sanayi esnafını ziyaret etti. Esnaf tarafında büyük bir samimiyetle karşılanan Emeç, esnaftan destek ve dua istedi.

Fethiye sanayi sitesinin şehir içine sıkışmış bir görüntü sergilediği düşüncesinin esnaflarca da dile getirildiğini belirten Emeç, “Görülen o ki esnafımızın en büyük problemi ekonomik. Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar, doğal olarak Fethiye’yi de etkiliyor. Esnaflarımızın en önemli sorunlarından biri de sanayinin bulunduğu yer. Bu yer iyice şehir içinde kaldı. Bu olumsuzluk yalnızca esnafımızı değil, ilçemizdeki diğer bireyleri de etkiliyor. Birlik’te Belediyecilik politikamız gereğince sanayi sitesiyle ilgili projemiz var. Sanayi sitesinin şehir dışına kaldıracağız ve burayı ticaret merkezi haline getireceğiz” dedi.

Esnaftan 30 Mart’taki Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde ‘kul hakkı yemeyecek’ yönetici adaylarına destek vermelerini isteyen Emeç, “Hangi partiden olursa olsun bir seçmene kendi partisi dışında başka hangi partiye oy verecekleri sorulduğunda hemen herkes Büyük Birlik Partisi’ni söylüyor. Yani biz milletimizin ikinci partisiyiz. Şehit başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu tarafında kurulduğumuz 1993 tarihinden beri hiçbir şaibeye bulaşmadık. Vereceğiniz desteklerle 31 Mart sabahı belediye başkanı seçilirsen partimizin diğer belediye başkanları gibi odama kamera koyduracağım. Hem görüntülü hem de sesli olarak odada neler konuşulduğunu, halktan gizli saklı bir iş yapılmadığını hepiniz görecek ve duyacaksınız” diye konuştu.

Ziyaret esnasında Faralya Muhtar Adayı Zekeriya Çınar’la da karşılaşan Emeç, mahalle ve köy muhtarlarıyla yakın ilişkiler içinde bulunarak hizmetin bir an önce yerine getirilmesine önem vereceklerini dile getirdi.

BBP Fethiye Belediye Başkan Adayı Cumaali Emeç, bugün saat 14’te İnönü Caddesi’ndeki seçim bürosunun açılışına tüm vatandaşlarımızı davet etti.(FG)

Birlik’te Belediyecilik İçin Destek ve Dua İsteği (1)_640x480 Birlik’te Belediyecilik İçin Destek ve Dua İsteği (2)_640x480 Birlik’te Belediyecilik İçin Destek ve Dua İsteği (3)_640x480 Birlik’te Belediyecilik İçin Destek ve Dua İsteği (4)_360x480

 

520 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle