Hoşgeldiniz  

“Başkanımız hep yanımızda oldu”

admin | 05 Mart 2012 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve beraberinde Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, Dispanser Caddesi gibi yenilenen Türk Telekom Binasını gezdi. Kurum personelini teker teker dolaşan Başkan Saatcı, Telekom Müdürü Güray Hilmi Dirlik ile bir araya geldi. Saatcı’nın ikinci ziyareti yeni göreve atanan Kız Meslek Lisesi Müdürü Yıldız Özeren oldu. Özeren “Ben Fethiye’ye geldiğim günden bu yana başkanımız Belediye Başkanı… Kapısını ne zaman çalsak bizi hiç boş döndürmedi. İnşallah diğer dönemde başkanımızla beraber çalışmaya devam ederiz. Okulumuza verdiğiniz her türlü destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Fethiye Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda Kız Meslek Lisesi Anaokuluna çocuk oyun grubu yaptırmıştı.

Başkan Saatcı, gelenekselleşen ziyaretler zincirine devam ediyor. Bu kapsamda eski Dispanser yeni Telmessos çarşında bölgemizde ilk kez gerçekleşen alt yapı sorununu çözen Başkan Saatcı, Dispanser Caddesinin üst yapısında büyük değişiklikler yaparak bölgeyi ilçeye kazandırmıştı.  Bu bölgede ki Türk Telekom Binası da yenilendikten sonra Saatcı, yeni binayı ve Müdür Günay Dirlik’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Saatcı, “Dispanser sokakta alt yapı ve üst yapı çalışmaları yaparken Telekom’la da çok iyi bir çalışma içerisine girmiştik. Hatta önümüzde duran sokakta Telekom’da ki çalışmalarda dolayı belli bir süre geciktirmiştik. Koordineli bir şekilde çalıştık Telekom’la… Belediye’nin dış cephesindeki yapılan çalışmalar hep dikkatimizi çekmişti, yeni Dispanser Sokağa yakışan bir bina olmuştu. Ancak itiraf etmeliyim ki dışarıdan görmüş olduğum bu güzel bina içinde bir başka güzel… Bu binanın bu kadar güzel hale gelmesinde emeği olan Güray kardeşime teşekkür etmek için buraya geldik. Fethiye’ye ve Dispanser Caddesine yakışan, Fethiye’deki değişim ve gelişimi çok iyi sembolize eden binalardan bir tanesi oldu” dedi.

Telekom Fethiye Şube Müdürü Günay Dirlik ise, “Başkanımız bizi onurlandırmıştır. Her zaman olduğu gibi Fethiye Belediyesiyle de gayet iyi çalışmalar yaptık. Kendilerine verdiği destekler için teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Şefika Pekin Kız Meslek Lisesi Okul Müdürlüğüne atanan Yıldız Özeren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz haftalarda okuldaki peyzaj düzenlemeleri yanı sıra anaokula çocuk oyun grubu yapılmasından dolayı Başkan Saatcı’ya teşekkür eden Okul Müdürü Yıldız Özeren, “Ben 18 yıldır Fethiye’deyim. Biz kendimizi bildik bileli Başkanımız burada… Biz başkanımızı hep orada görmek istiyoruz. Sağ olsun kapısını çaldığımızda çok samimi ve sıcak karşıladı. İnşallah bundan sonraki 5 yıllık görevinizde de samimi ilişkilerimizi devam ettirmek istiyoruz. Kapısını ne zaman çalsak bizi boş döndürmedi. Biz kapısını çalmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

289 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4729
EURO 9,0347
BIST 10,1657
ALTIN 438,72

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle