Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Başkan Teke, “Gazilerimizin Şanlı Günü Kutlu Olsun”

Erkan Ilik | 19 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Oğuzhan Teke, 19 Eylül Gaziler Günü’nün 101’inci yıl dönümü dolayısıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Bu Cennet Türk Vatanında yaşayabiliyorsak, Ay Yıldızlı al bayrağımız semalarda nazlı nazlı dalgalanıyorsa şanlı mazimizden bugünlere dek verdiğimiz Şehitlerimizin ve Gazilerimizin sayesindedir” dedi.

19 Eylül Gaziler Günü’nün 101’inci yıl dönümü dolayısıyla Fethiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Oğuzhan Teke, yazılı basın açıklaması yaparak Gazilerin kutlu günün kutladı.

Açıklamasında Gazilerimizin ve Şehitlerimizin vermiş olduğu mücadeleleri hatırlatarak sözlerine başlayan Teke, “Bugün Vatan için anadan yardan serden geçip Gözünü Kırpmadan saldırıp bir daha geri dönmeyi düşünmeyen Kahraman Gazilerimizin Günüdür.

Ne mutlu ki herkese nasip olmayan Bu şerefli madalyayla Ödüllendirilmişlerdir. Vatanımız, Bayrağımız, Dinimiz ve Devletimiz için kanını dökme şerefine ulaşıp hem dünyada hem ahirette inşallah bu gururu taşıyacaklardır.Bugün aynı zamanda Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün TBMM tarafından Gazilik unvanı verilişinin 101.yılıdır.

Bu Cennet Türk Vatanında yaşayabiliyorsak, Ay Yıldızlı Al Bayrağımız semalarda nazlı nazlı dalgalanıyorsa Şanlı Mazimizden Bugünlere dek verdiğimiz Şehitlerimizin ve Gazilerimizin sayesindedir. Bizlerde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Fethiye İlçe Başkanlığı olarak Milletimizin Refahı Devletimizin Bekası için Kan döken Bütün Gazilerimizin Kahramanlıklarını Ülkemizin geleceği olan gençlerimize, sadece bugün değil,hergün bastığı toprağı toprak deyip geçmesin diye Türk Gençlerine anlatacağız. Doğu’muzda,Güneydoğu’muzda, Irak’ta ve Suriye’de  mücadele ettiğimiz Avrupa’nın ve ABD’nin beslediği dinsizlik ve bölücülük üzerine kurulmuş kalleş PKK’yı Türk Gençlerine öğreteceğiz!

ABD  beslemesi, dinimizi kullanarak  hain darbe girişimini planlayan FETO’cuları anlatacağız.

Halkın gücünün önünde hiç bir kalkışmanın başarılı olamayacağını Türk gençlerine öğreteceğiz! Şehitlerimiz ve Gazilerimiz emin olsun…

Bu özel günde Kahraman Gazilerimizin acısını yüreğimizde hissediyor

Onlara Saygı Sevgi ve Minnetlerimizi Bildiriyoruz” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

24 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle