Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Başkan Saatcı Spekülasyonlara Cevap Verdi

Erkan Ilik | 16 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Başkan Saatcı Spekülasyonlara Cevap Verdi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı bugün yaptığı basın açıklamasında Ak Partiye geçeceği ile ilgili çıkan dedikodular hakkında da konuştu. Hala Ak Partiye geçeceği ve Ak Parti Genel Merkeziyle görüştüğüyle ilgili telefonlar aldığını söyleyen Başkan Saatcı konuyla ilgili başında geçen bir anısını da gazetecilerle paylaştı.

Başkan Saatcı, düzenlediği basın açıklamasında Demokrat Parti’ye geçtikten sonra bile hala Ak Parti’ye geçeceği ile ilgili spekülasyonların ortada dolaştığını belirtti. Konuyla ilgili bir anısını gazetecilerle paylaşan Saatcı, “Hala Ak Parti ve farklı siyasi partilerle görüşme yapıldığı telefonları geliyor. Cuma günü bir Belde Belediye Başkanı arkadaşım aradı. ‘Başkanım şu an AKP Genel Merkez binasındaymışsın. Görüşme yapıyormuşsun’ dedi. O akşamda siz gazeteci arkadaşların yemeği vardı. Yok, birazdan yemeğe geçeceğim, şu anda belediyedeyim. İstersen bir arkadaş gönder bak bana dedim. İnşallah diğer siyasi partilerin adayları da netleşir de herkes işine bakar” dedi.

Genel Başkan’da Bizim Gibi Türkiye’de Ki Milli Birlik Ve Beraberliğin Bozulmamasını Temenni Ediyor

Basın açıklaması esnasında gazetecilerin ‘DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın görüşmedeki tavrı nasıldı başkanım’ sorusuna da yanıt veren Başkan Saatcı, Genel başkanımız da bizim baktığımız cepheden bakıyor. Bulanık suda balık avlamaktan daha çok Türkiye’nin şu sıkıntılı dönemde milli birlik ve beraberliğimiz bozulmadan geçmesini temenni ediyor. Yoksa ben bu bulanık suda siyasi rant elde edeyim düşüncesinde değil. Genel Başkan’ımız da ülke şu badireyi kazasız belasız atlatsın düşüncesinde” dedi.(FG)

Fet.Bld.Bsk. Behçet Saatcı_640x425

419 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2620
EURO 10,7921
BIST 12,7720
ALTIN 526,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle