Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Basın Mensupları Mangal başında Ağırlandı

admin | 04 Mart 2012 | Güncel A- A+

Çarşı Caddesi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde açılışı gerçekleşen Pişşti Mangalbaşı Restoran, Cumartesi günü Fethiye’de görev yapan basın çalışanlarını ağırladı.“Mangalbaşında Adana Kebap Keyfi Pişşti’de bir başkadır” sloganıyla çalışan Pişşti Mangal Başı Restoran, Çarşamba ve Cumartesi akşamları düzenlenen fasıllarıyla Fethiye’de yaşayan vatandaşların hizmetinde.  İki alternatif şekliyle hizmet sunan restoranın mangal başı bölümünde her masada bir mangalın olması dikkat çekiyor…

Pişşti Mangalbaşı Restoran İşletmecisi Yalçın Enli yaptığı açıklamada, “22 yıldır meslekteyim. Mangalbaşı şeklinde bir yerin Fethiye merkezinde eksikliğini gördüm ve böyle bir yer açmaya karar verdim. 14 Şubat’ta açılışı gerçekleştirdik. Gördüğünüz gibi bu şekilde her masada bir mangalın olduğu yerler büyük şehirlerde mevcut. Oralarda gördüm. Her masada bir mangal var. Közünü biz veriyoruz. Mangalı hazır hale getiriyoruz. Sonra müşteri dolabımızdan dilediği et ve tavuk çeşidini seçiyor. Restoranımızda iki alternatif var. Birincisi biraz önce bahsettiğimiz gibi mangalbaşı, diğeri de normal bölüm” şeklinde konuştu.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye Temsilcisi Sıdıka Kölemen açıklamasında, “Fethiye merkezde hemen yanı başımızda güzel bir mekan olmuş. Herkesin rahatlıkla gelebileceği bir aile ortamı var. Fethiye basın çalışanlarını ağırladığınız için çok teşekkür ederim. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

 

613 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,0293
EURO 9,5360
BIST 10,7121
ALTIN 465,12

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle