Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar

Erkan Ilik | 10 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar

Seydikemer’deki Alabalık İşletmesi sahipleri Muğla Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Harmandar’ı ve Seydikemer Belediye başkan Adayı Yakup Otgöz’ü desteklemek için bir araya geldi.

Ak Parti Seydikemer 3.sıra Meclis üyesi adayı Su ürünleri mühendisi İlker Coşkun Seydikemer’deki Tüm alabalık Çiftliklerinin sahiplerinin toplandığı bir yemek düzenledi.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı yemeğe AK Parti Milletvekili Yüksel Özden, Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Harmandar, Seydikemer Belediye Başkan adayı Yakup Otgöz’de katıldı.

İlk Olarak söz alan Seydikemer Ak Parti adayı Yakup Otgöz, Seydikemer’in en büyük sektörü olan Alabalıkcılarla birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Yıllardan beri Alabalıkcılarla birlikte olduğunu ve sektörün sorunlarını iyi bildiğini dile getirdi. Belediye Başkanı seçildiği taktirde sektörün sorunlarını çözüme kavuşturmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Yakup Otgöz’den sonra söz alan Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Harmandar Ülke genelinde 225 bin ton balık üretildiğini bu rakamın yarısından fazlasının Muğla’da üretildiğini, balıkçılığın Muğla ekonomisine çok büyük katkısının olduğunu bildiğini söyledi. Balıkçılık sektörünün Seydikemer içinde çok önemli olduğunu bu sektörün sorunlarının çözüme kavuşması için gerekli çalışmaları yapacağını ifade etti. Sektörün sorunlarına çok hakim olduğu gözlenen Mansur Harmandar Büyükşehir belediye başkanı seçildiği taktirde ilk iş olarak köydeki insanların ve Alabalıkcıların en büyük problemi olan yol sorununu hemen çözeceğini ifade etti.

Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Harmandar Seydikemer’deki Alabalık çiftliği sahiplerinin ve çalışanlarının desteğini kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Bu yemeğe bu kadar yoğun bir katılımın olmasının kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek sözlerini tamamladı.

Yemekte söz alan AK Parti Milletvekili Yüksel Özden Seydikemer’deki Alabalık işletme sahipleriyle bir arada olmaktan çok mutlu olduğunu ifade ederek konuşmasına başladı. Mansur bey kadar AK Parti  içinde alabalıkcıların desteğinin önemli olduğunu vurgulayan Özden, biz iktidara geldikten sonra balıkcılık sektörüne gereken desteği vererek dünyada söz sahibi bir sektör haline  getirdik. Bugün Türkiye Avrupa’da en çok balık üreten ülkelerden birisi konumundadır. AK Belediyeciliği Muğla Büyükşehir’e ve Seydikemer’e getirmek istediklerini ve bu sayede Muğla’mıza ve Seydikemer’imize daha çok hizmet geleceğini deklare etti.

Yüksel Özden, Bodrum’dan Milasa, Fethiye’den Seydikemer’e kadar bir çok balık çiftliği olduğunu ve bu çiftliklerin sorunlarının çözümü için Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Harmandar’ın  bir çok projesi olduğunu ve bu projelerin uygulanması için kendisinin ve sayın Ali Boğa’nında her türlü desteği vereceğini dile getirdi. Daha sonra Ülke geneline de değinen Özden, Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Harmandar’ı ve Seydikemer belediye Başkan adayı Yakup Otgöz’ü Seydikemer halkına emanet ettiğini söyleyerek konuşmasını tamamladı. Yemekte söz alan alabalık işletmesi sahipleri kendi sorunlarını bilen kendi içlerinden birisi olan İlker Coşkun’u seydikemerde AK Partiden Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak görmekten çok mutlu olduklarını bu nedenle Büyükşehirde AK Parti Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandarı Seydikemerde İse AK Parti Adayı yakup Otgöz’ü destekleyeceklerini açık bir dille ifade ettiler.(FG)

Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar (5)_640x424 Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar (4)_640x424 Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar (3)_640x424 Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar (2)_640x424 Balıkcılar AK Partiye Destek Verdiklerini Açıkladılar (1)_640x424

 

 

822 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle