Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Azda En Çok Beğenilen Ve Tercih Edilen Marka Seçildi

Erkan Ilik | 20 Mart 2014 | Güncel A- A+

Azda Grup 15 Mart Dünya Tüketiciler Gününde Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından İstanbul VIALAND AVM de düzenlenen törende 2014 yılı ‘’Tüm Tüketicilere tavsiye ediyoruz logosu ve sertifikası almıştır.  “Tüm Tüketicilere tavsiye ediyoruz sertifikası ve logosunu almaya Azda Grup Genel Müdürü Sn. Kemal Tanıl, Genel Müdür Yrd. Sn. Turgut Akgün, Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn. Sevinç Demir birlikte gitmişler ve her sektörden üst düzey yöneticinin katıldığı ödül töreninde başarı plaketlerini TTKD başkanı Sn. Mehmet Barak takdim etmiştir.

TTKD başkanı Sn. Mehmet Barak konuşmasında; üye tüketiciler arasında Süpermarket sektöründe ‘’markaya ilgi’ ’derecesini araştırdık ve kalite açısından, beğeni derecesini ölçtürdük. Son bir yıl içinde’ ’En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisinin Azda Süpermarket olduğu ortaya çıktı. Bu markanın sahibi Nebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hüseyin Nebioğlu’na tüm tüketicilere gösterdiği saygı için düzenlediğimiz bu törende’’ Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’’ logosu ve sertifikasını verilmekten onur duyarım demiştir.

Azda Süpermarket 2013 yılında da TTKD ‘ne gelen 17.000 şikayet arasında en az şikayet alan ya da hiç almayan Süpermarket sektöründe birinci olmuş ve Tüm Tüketicilere tavsiye ediyoruz logosu ve sertifikası almaya hak kazandığını hatırlatan Sn. Barak iki yıl üst üste en çok beğenilen ve tercih edilen marka seçilmesine sağladığı katkılarından dolayı İşveren olarak Nebioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hüseyin Nebioğlu’na ve profesyonel üst düzey yönetici olarak Genel Müdür Sn. Kemal Tanıl a ‘’ALTIN ADAM’’ ödülünü, Genel Müdür Yrd. Sn. Turgut Akgün, Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn. Sevinç Demir’ e yılın ‘’Altın Çalışanı’’ ödüllerini takdim etmiştir.

Törende 2014 yılında da tekrar aynı ödülü almasındaki nedenleri kısaca açıklayan Azda Genel Müdürü Sn. Kemal Tanıl; Nebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hüseyin Nebioğlu ile ortaklaşa aldığımız kararla 2013 yılını sosyal sorumluluk yılı ilan etmiştik, yaptığımız ve büyük ilgi gören sosyal sorumluluk projelerimizle örneğin tüketici beklentilerini araştırarak çıkan sonuca göre 1000 çocuğa sünnet şöleni yapma kararı aldık ardından ilk defa bir yerel perakende kızılay ile işbirliği yaparak Kızılay Ramazan koli satışlarına başlamış bölgesindeki küresel ve ulusal marketleri geçerek tüketicilerimizin takdir ve beğenisini kazandık. İşitme engelliler derneğinin verdiği halk konserinin ana sponsoru olarak engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu hissettirdik ve Ölüdeniz yağlı pehlivan güreşlerinin de ana sponsoru olarak ata sporumuzun daha geniş kitlelere duyurulması için çalışmalar yaptık bunun yanında mutlu personel mutlu müşteri demektir diyerek personel memnuniyeti için birçok olumlu çalışmalar gerçekleştirdik.2014 yılına da damga vuracak projeleri hayata geçirmek üzereyiz doğal olarak yapılan bu çalışmalarda ödülleri getiriyor. Son olarak iki yıl üst üste aldığımız bu ödül Fethiyemize, değerli müşterilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun, 2014 yılında da başarılarımızın devamı için desteklerinizi bekliyoruz.”dedi.(FG)

Azda Süpermarket Ttkd Tarafından 2014 Yılındada En Çok Beğenilen Ve Tercih Edilen Marka Seçildi (1) Azda Süpermarket Ttkd Tarafından 2014 Yılındada En Çok Beğenilen Ve Tercih Edilen Marka Seçildi (2) Azda Süpermarket Ttkd Tarafından 2014 Yılındada En Çok Beğenilen Ve Tercih Edilen Marka Seçildi (3)

 

 

 

839 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle