Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Avcılar Derneği’nden Saatcı’ya açık destek!

Erkan Ilik | 12 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Avcılar Derneği’nden Saatcı’ya açık destek!

Fethiye Avcılar Derneği yönetim kurulu ve üyeleri Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya destek ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Ali Yörük, yönetim kurulu üyeleri Başkan Saatcı’ya açık destek vereceklerini kamuoyuna duyurdu.

Samimi ortamda geçen ziyarette konuşan Dernek Başkanı Ali Yörük, “Biz başkanımızı içimizden birisi olarak görüyoruz. Ne zaman geldiysek, kapınıza vurmadan girdik. Kapıya kadar uğurlandık. Başkanımızı çok seviyoruz. Başkanımıza desteğimizi belirtmek için geldik. Yerel seçimlerde başkanımıza başarılar diliyoruz” dedi.

“Bizim birlikteliğimiz parti değil, Fethiye Sevdalılığı birlikteliğidir”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Biz başkanlık bir kenara arkadaşız. Birçoğunuz ile dağda yürüdük. Heyecan yaşadık. Bu keyfi hep beraber yaşadık. Ben şöyle bakıyorum bu hadiseye. Tabi ki, üç dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra bir dönem daha başkanlık yapmak bizim için olmazsa olmaz değil. Ancak Eylül ayında bir kırıklık yaşandı. Büyükşehir yasası da bizi buraya getirdi. Bu süreçte bizleri destekleyenlere teşekkür ediyorum. Bizim dostluğumuz makamsal bir dostluk değil. Ben bu birlikteliği Fethiye Sevdalıları birlikteliği diyorum. Gönül birlikteliği var. İşin güzelliği de bu bence.”ifadelerini kullandı.(FG)

Avcılar Derneği’nden Saatcı’ya açık destek! (1)_640x425 Avcılar Derneği’nden Saatcı’ya açık destek! (2)_640x425 Avcılar Derneği’nden Saatcı’ya açık destek! (3)_640x425 Avcılar Derneği’nden Saatcı’ya açık destek! (4)_640x425

857 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5339
EURO 10,1227
BIST 11,9170
ALTIN 495,34

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle