Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Atkılar Çocuklarımıza Ulaştı

Erkan Ilik | 05 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Atkılar Çocuklarımıza Ulaştı

Özel Saygın Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenlerinden Serkan Şener ‘in yılbaşından önce başlattığı “çocuklarımıza hediyeler alalım” etkinliği büyüyerek devam ediyor.

Özel Saygın Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilisi etkinlikle ilgili olarak; “Okulumuz öğretmenlerinden Serkan Şener ‘in yılbaşından önce başlattığı “çocuklarımıza hediyeler alalım” etkinliği büyüyerek toplam 3 okulda (Özel Saygın Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi,  Akıncı Özel Eğitim Uygulama Okulu, Menteşeoğlu İlköğretim Okulu) 300 çocuğa ulaştı. Daha sonra Ocak ayı içerisinde başlatılan “Haydi Atkı Örüyoruz” kampanyası da büyük ses getirdi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen destek, Fethiye esnafının Fethiye halkının ve velilerimizin ilgi alakası sonucu onlarca çocuğumuza atkı ve yeni kıyafetler alındı. Bu yardım ve destek kampanyalarının farkında olup bu kampanyalara destek olmak isteyen gönüllüler facebook’taki “yardımseverler” grubuna katılabilirler. Çocuklarımızın yüzünde bir tebessüm oluşturan destek veren tüm gönüllülere teşekkür ederiz.”ifadelerini kullandı.

Atkılar Çocuklarımıza Ulaştı (1)_320x480 Atkılar Çocuklarımıza Ulaştı (2)_640x426 Atkılar Çocuklarımıza Ulaştı (3)_640x426

518 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle