Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Asker adayları Başkanlarını unutmadı!

Erkan Ilik | 24 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Asker adayları Başkanlarını unutmadı!

 

Fethiye’de Şubat ve Mart ayında askere gidecek olan 1994/1 tertip asker adayları, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundular. Asker adayları, askere gidecek olmanın gururunu yaşadıklarını dile getirerek, heyecanlarını Saatcı ile paylaştı. Askerliğin hem zor hem de şerefli bir görev olduğunu belirten Başkan Saatcı ise, genç asker adaylarının vatani görevlerini laikiyle ve sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını temenni ederek, bütün asker adaylarına hayırlı teskereler diledi.

 

Fethiye’den askere gidecek olan 1994/1 tertipler Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundu. Başkanları Behçet Saatcı’ya teker teker sarılan asker adayları, vatani görevlerini yapacak olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade ettiler.

 

“Saçlarının teline zarar gelmesin!”
Geçtiğimiz aylarda kendi oğlunu da askere gönderen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Yapılması gereken en büyük görev askerlik görevidir. Zaten biz asker milletiz. Çocuklarımızda Şubat ve Mart celbinde askere gidiyorlar. Bize ziyarete geldiler. Tabi asker deyince eskiden biraz daha yüreğimiz kanıyordu. Terör olaylarından kaynaklanan çok ciddi sıkıntılar yaşıyorduk. Askere giden evlatlarımızın anne ve babalarının gözüne uyku girmiyordu. Son zamanlarda terör ile ilgili durağanlık yaşıyoruz. İnşallah bu böyle devam eder. Bu anlamda çocuklarımızı biraz daha rahat gönderiyoruz askere. Saçlarının teline zarar gelmeden vatani görevlerini laikiyle yapıp gelirler inşallah. Ben kendilerine şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Askerlik zor tabi. Hem şerefli, hem de zor bir görev. Kendilerine kolaylıklar diliyorum. Çocuklarımızın üzerinde hep Allah’ın koruması olsun” dedi.

asker adayları ziyaret (1)_640x427 asker adayları ziyaret (2)_640x427 asker adayları ziyaret (3)_640x427 asker adayları ziyaret (4)_640x427 asker adayları ziyaret (5)_640x427asker adayları ziyaret (2)_640x427asker adayları ziyaret (2)_640x427

420 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2620
EURO 10,7921
BIST 12,7720
ALTIN 526,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle