Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Apaçiler’den Saatcı’ya ziyaret;

Erkan Ilik | 21 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Apaçiler Taraftar Grubu, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundu. Saatcı’nın her zaman Fethiyespor ve Apaçiler grubuna maddi, manevi destek verdiğini belirten Apaçiler Grubu Lideri Murat Bayat,  “Biz başkanımızı seviyoruz, o da bizi seviyor. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Ziyarette aynı zamanda bir sürpriz yaşandı. Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliğiyle dikkat çeken Göksal Kaya ziyarete katılarak, Fethiyespor atkısı taktı.

“Fethiyespor veya Fethiyespor taraftarı kimsenin arka bahçesi değildir”

Samimi ortamda geçen ziyarette Apaçiler Taraftar Grubu, “Büyük Başkan” sloganlarıyla Saatcı’ya destek verdi. Taraftar grubuna nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Fethiye Belediye Başkanı ve Fethiyespor Onursal Başkanı Behçet Saatcı, “Fethiyespor siyaset üstü bir kurumdur. Fethyespor Taraftarlar Derneği de siyaset üstü bir kurumdur. Ama Taraftarlar Derneği, ama Apaçi kardeşlerim tribünde Fethiyespor’u sonuna kadar destekleyen kardeşlerim bir şeyi iyi bilirler ki, Fethiyespor’un iyi gününde ve kötü gününde kim yanındaysa onun ayrımını yaparlar. Sadece bunu belirtmek istiyorum. Bu ifademi lütfen normal karşılayın. Fethiyespor ve Fethiyespor taraftarları kimsenin arka bahçesi değil. Fethiyespor camiası siyaset masalarına meze yapılamaz. Bu bizim üst kimliğimizdir. Hepimizin altında toplanabileceğimiz bir kimliktir. Bende bu üst kimliğin altında sizlerle olmaktan mutluyum. Gerisi hikaye. Biz hadiseye böyle bakıyoruz. Yeter ki bu birliktelik, bu beraberlik devam etsin. Ve Fethiyespor’umuza da milyonlarca dolar para versek özellikle Saraçoğlu stadında ki hadiseden sonra Türkiye’de tanıtım anlamında Fethiyespor’a bu kadar katkı sağlayan hiçbir sivil toplum örgütü yoktur. Sizlere de ne mutlu ki böyle bir takımın taraftarlarısınız, sözcülerisiniz. Gözümüz, kulağımızsınız, her zaman destekçilerisiniz. Bu anlamda ben sizlere gerçekten teşekkür ediyoruz. Sizler tribünde bizleri de aynı motive edecek şekilde, topçularımızı da aynı motive edecek şekilde son nefesinize kadar haykırıyorsunuz. Biz konumumuz gereği Fethiyespor’umuza sağlayabilecek olduğumuz katkılarımızı sağlayabildiğimiz kadar sağlamaya çalışıyoruz. İmkanlarımız dâhilinde önemli olan zaten herkesin bir şeyler yapabilmesi ortaya bir şeyler koyabilmesidir. Valla Fethiyespor için iyi niyet düşünen herkese ben teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik gittiği yere kadar gitsin hepinize saygıyla selamlıyorum” dedi.

Apaçiler Taraftar Grubu Lideri Murat Bayat ise, “Başkanımızın dediği gibi Fethiyespor siyaset üstü bir kurum. Bundan dolayı kimsenin aklına farklı şeyler gelmesin. Biz başkanımızı çok seviyoruz. Bize her konuda çok destek oluyor,  maddi manevi ne zaman bir derdimiz olsa Başkanımıza gidip söylüyoruz. Elinden geldiği kadar yardımcı oluyor. Biz kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.(FG)

apaçilerden saatcı'ya ziyaret (1)_640x427 apaçilerden saatcı'ya ziyaret (2)_640x427 apaçilerden saatcı'ya ziyaret (3)_640x427 apaçilerden saatcı'ya ziyaret (4)_640x427 apaçilerden saatcı'ya ziyaret (5)_640x427 apaçilerden saatcı'ya ziyaret (6)_640x427 apaçilerden saatcı'ya ziyaret (7)_640x427

411 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7718
EURO 10,3176
BIST 12,0812
ALTIN 493,38

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle