Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

Ankara’da Pakistan Milli Gününde Masum Türker ile

eroldolu | 27 Mart 2015 | KöşeYazar A- A+

EROL DOLU

Ankara’da Pakistan Milli Gününde Masum Türker ile

köşe yazısı erol dolu_600x433

Masum Türker’den Fethiye ve Muğla’ya Selam Getirdim

     Dünkü yazımda da belirttiğim gibi 23 Mart 2015 Pazartesi günü Pakistan Büyükelçiliği Basın Ataşeliği tarafından davetli olarak Pakistan’ın Milli günü etkinliği ve Resepsiyonuna katıldım. Resepsiyona davet edilenler arasında  DSP Genel Başkanı Sayın Masum Türker de vardı ve orada konuştum. Her zaman ki güler yüzlü tavırlarını orada da gördük.

Daha önceleri de Ankara’ya gittiğim zaman Sayın Masum Türker Ankara’da ise kendisinden Randevu alıp DSP Genel Merkezinde konuşuyorum. Bu defa Ankara’da Pakistan Büyükelçiliği Milli Günü etkinliğinde karşılaştık.

Masum Bey ile en son 12 Mart 2015 Çarşamba günü DSP Genel Merkezinde Makamında konuşmuştum. Pazartesi günü (23 Mart 2015) Ankara’da Pakistan Milli Günü etkinliğinin gerçekleştiği Swiss Hotelde yüzlerce kişinin arasında onu yine hareketli ve güler yüzle gördüğümde yanında Emekli Büyükelçilerimizden birisiyle beni tanıştırdı. Emekli Büyükelçi aynı zamanda DSP’den Milletvekili adayı.

    Bundan Üç ay önceye kadar Ulusal yayın yapan Televizyon kanalları kendisini programlara davet etmezken son günlerde Sayın Masum Türker, Televizyon programlarına davet ediliyor ve oralarda da Türkiye için, Sol Platform için ve DSP’NİN siyasette yeri konusunda önemli açıklamalarda bulunuyor.

Pakistan Milli Günü etkinliğinde kendisiyle bu konuları da konuşma fırsatımız oldu. DSP ve Masum Türker, Türkiye için önemli isimlerden birisi. DSP olmayan insanlarla da konuştuğumuzda Sayın Masum Türker’in iyi ve donanımlı birisi olduğunu söylüyorlar.

Sayın Masum Türker ile sohbet ederken Fethiye ve Muğla’da DSP li arkadaşlara selamlarını söylememi belirttiği. Kendisiyle sohbet etme fırsatı bulduk. Fethiye ve Muğla Bölgesini konuştuk. Sayın Masum Türker kendinden emin ve öz güvene bağlı tavırlarıyla geleceğe güvenle bakan bir siyaset ve Devlet adamı olarak kendini kanıtlamış birisi. Kendisi hem Türkiye’nin en önemli Ekonomistlerinden birisi, hem de Sürekli Basın Kartı sahibi bir Gazetecidir. 

Onun ismi Türkiye Genelinde 1999 seçimlerinde DSP İstanbul Milletvekili ve daha sonra 2002 de yaklaşık Dört ay Ekonomi Bakanlığı yaptığı dönemde ön plana çıktı ve DSP için mücadelelerini daha önceki yazılarımda da belirtmiştim.

2436 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1999
EURO 9,6591
BIST 1,1777
ALTIN 502,82

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle