Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

ALİM KARACA TEŞEKKÜR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Erkan Ilik | 17 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel, Siyaset A- A+

ALİM KARACA TEŞEKKÜR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Erol Dolu

30 Mart Seçimleri sonrasında seçimi kaybetmesine rağmen Alim Karaca Teşekkür Gezilerine Eşen, Karadere ve Kumluova ile devam etti.

     30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde CHP SeydiKemer Belediye Başkan Adayı Alim Karaca seçimleri kaybetmesine rağmen Halka teşekkür gezilerine devam ediyor.

Bu defa Eşen, Karadere ve Kumluova’da Halk ile buluşan Alim Karaca partisi CHP’nin oyunu SeydiKemer ve çevresinde 14517 gibi büyük bir oya ulaştırmasına rağmen seçimleri İkinci sırada tamamladı.

Önce Eşen Beldesine uğrayan Alim Karaca burada Partililer ve Halkın yakın ilgisiyle karşılaştı. Kendisine oy veren, vermeyen herkese teşekkür etti. Burada seçimleri Halk ile beraber değerlendiren Alim Karaca, bizler elimizden geleni yaptık. Sağ olsunlar vatandaşlarımız da bizi bu Bölgede Birinci parti yaptı. Ama diğer bazı köylerden istediğimiz gibi oy alamadık. Bizler yine elimizden gelen hizmeti Halkımız için yapmaya devam edeceğiz. Eşen Halkı da kendilerini ziyaret eden Alim Karaca’ya çok teşekkür ederek ‘bundan sonra da Alim Karaca ile beraber olmaya devam edeceğiz’ dediler.

Daha sonra Karadere Beldesine geçen Alim Karaca, Karadere’de de Halkın büyük ilgisi ile karşılaştı.

30 Mart 2014 seçimlerinde Karadere Beldesinden de büyük destek aldı. Karadere beldesinde halkın büyük bir kısmının desteğini alan Alim Karaca, Karadere halkına kendisine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederek, ‘ben Karadere ’yi hiçbir zaman kendi beldem olan Kumluova’dan ayırmadım. Zaten Karadere ve Kumluova, bir birinden ayrılmaz yerlerdir. Hepimiz birbirimizi yakından tanıyoruz. Benim yapacağım bir şey olduktan sonra her zaman Karadere halkımızın yanında olmaya devam edeceğim’ dedi.

Karadere’de İki saate yakın halk ile sohbet eden Alim Karaca, kendilerine teşekkür edip Karadere halkı tarafından sıcak bir ilgi ile sevgi gösterileri ile uğurlandı.

Alim Karaca, Karadere’den sonra Kumluova’da Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katılmak Kumluova’ya hareket etti.

Kumluova’da hemşerileri tarafından karşılanan Alim Karaca’ya büyük bir ilgi gösterildi. Alim Karaca kendisine 1.194 oy gibi rekor bir oy çıktığını ve bundan dolayı hemşerileri Kumluova halkına çok teşekkür etti. Kumluova’da halkın da biraz üzgün olduğunu ama kendisinin her zaman yine Kumluova halkının yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

Diğer yerlerde olduğu gibi Kumluova’da da gençlerin çok büyük ilgili ile karşılaşan Alim Karaca burada vatandaşlar ile seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Akşam Kumluova’da Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katılan Alim Karaca burada da vatandaşlar tarafından yalnız bırakılmadı.

Alim Karaca gelecek günlerde gidemediği köylere de giderek seçim için Teşekkür gezilerine devam edecek.

Teşekkür gezileri için gittiği tüm yerlerde vatandaşın sevgi gösterileri ile karşılandığı Alim Karaca sevgisi SeydiKemer ve çevresinde de seçimleri kaybetmesine rağmen devam etmesi, Alim Karaca’nın da değerini artırmakmaktadır.  (FG)

Alim 1_640x480 Alim 2_640x480 Alim 3_640x480 Alim 4_640x480

678 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle