Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Ak partiye ziyaretler devam ediyor

admin | 25 Ocak 2012 | Güncel A- A+

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz ve yönetimi dün ilçe teşkilatını ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’ın işleri dolayısıyla yer alamadığı ziyarette Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası heyetini Yönetim Kurulu Üyesi Adem Tekeli ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye ve ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.
Ziyarette konuşan Ahmet Korkmaz, “Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası olarak, kongre sonucu göreve seçilen AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatını ziyarete geldik. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum. Geçen dönemde İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’ın güzel çalışmaları oldu. Her yöneticinin geçmiş dönemde yapmış olduğu icraatlar, her zaman insana bir tecrübe kazandırır. Neticede tecrübeli bir ilçe başkanı var. Yeni döneminde de Fethiye için önemli faaliyetlere imza atacağına inanıyoruz.”dedi.
AK Parti Fethiye Yönetim Kurulu Üyesi Adem Tekeli de, “Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz ve yönetimi ilçe teşkilatımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlçe Başkanımız Mustafa Ali Türkan işleri dolayısıyla burada olamadı. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8187
EURO 9,3602
BIST 10,4091
ALTIN 449,83

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle