Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ak Parti Ve MHP’den Dostluk Mesajları Devam Ediyor

Erkan Ilik | 10 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ak Parti Ve MHP’den Dostluk Mesajları Devam Ediyor

30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Seçimler öncesi tüm ülke genelinde siyasi partiler ve adaylar arasında kıyasıya rekabetler sürerken ilçemizde tam tersi gerçekleşiyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde tüm siyasi parti temsilcilikleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisine de ziyarette bulunarak dostluk ve barış içerisinde bir seçim geçirme temennisinde bulunan Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığına, Milliyetçi Hareket Partisinden ziyaret gerçekleşti. Ziyarette Fethiye’nin kazanacağı bir seçim temennisinde bulunuldu.

Ziyarette ilk açıklamayı yapan Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük; “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak geçtiğimiz hafta bizleri ziyaret ederek dostluk ve barış mesajları veren Ak Parti İlçe Başkanlığına nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Barış ve dostluğun kazanacağı bir seçim olması temennisindeyiz. Herkesin içi rahat olsun” diye konuştu.

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan ise MHP heyetinin iade-i ziyaretinden memnun olduklarını dile getirerek; “Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay ağabeyimize, yönetim kurulu üyelerine ve Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük bey ile birlikte bize yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Biz Fethiye’de kim olursa olsun ilçemize kim hizmet getirirse getirsin her zaman yanında olacağız. 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi bu ziyaretler centilmenliğin ve dostluğun bir simgesidir. Geçmiş seçim dönemlerinde karşılaştığımız siyasi partiler ve adayların birbirleri ile sert ve ahlaksız davranış biçimlerini bu seçim döneminde ilçemizde yaşatmayacağız” dedi.

Ziyaret sırasında güzel dostluk mesajları veren Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Sarıhan’a teşekkür eden Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay da “Geçtiğimiz hafta içerisinde bizleri belediye başkan adayları ile birlikte ziyaret eden Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan ve yönetimine bir ziyaret gerçekleştirmek istedik. Bu ziyareti aslında ilk olarak biz yapmak istiyorduk. Fakat onlar bizden önce davrandılar ve bize ziyaret gerçekleştirdiler. Bugünkü ziyaretimizin amacı Ak Parti İlçe Başkanlığına geçtiğimiz günlerde göreve gelen Kadir Sarıhan ve yönetimine hayırlı olsun maksatlıdır. 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde herkesin görüşü farklı olabilir. Mühim olan barışın ve ilçemizin kazanmasıdır” diye belirtti.(FG)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

446 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle