Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ak Parti Topyekün Otgöz’ün Arkasında

Erkan Ilik | 13 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, seçim yarışına büyük bir hızla başladı. Gece ve gündüz farklı programlar düzenleyen Otgöz’ün seçim çalışmalarına Eşref Şen, Mehmet Tanır, M. Fahri Başkaya, Hüseyin Ünal gibi isimler de katılarak adeta düşman çatlattılar. AK Parti’de aday adaylığı sürecindeki birlik ve beraberlik havasının adayın açıklanmasından sonra da devam etmesi AK Parti seçmenini oldukça mutlu etti. Aday Adaylarını yine bir arada gören pek çok AK Partili seçmen, hem Yakup Otgöz’e hem de Otgöz ile birlikte seçim çalışmalarına katılan aday adaylarına yoğun bir sevgi gösterisinde bulundu. İlk seçim gezisine Çobanisa, Çaltılar, Bekçiler, Doğanlar, Kayabaş gibi yayla köyleri ile başlayan Yakup Otgöz’e M. Fahri Başkaya, Hüseyin Ünal ve Mehmet Tanır gibi aday adayları eşlik ederken hemen aynı günün akşamı yapılan Çaltıözü Köyü’ndeki toplantıya da Eşref Şen katıldı ve Yakup Otgöz’ün sonuna kadar arkasında olduklarını ifade ettiler

MEHMET TANIR: EL BİRLİĞİ İLE

Yayla köylerinde ekibiyle birlikte çat kapı seçim gezisi düzenleyen Yakup Otgöz, aday adaylığı sürecinden sonra bu görevin kendisine verildiğini ifade ederek çalışmalarda kendisine destek olan aday adayı arkadaşlarına ve partili gönüllülere teşekkür etti. Adaylık sürecinin kuvvetli isimlerinden biri olan Mehmet Tanır da yaptığı konuşmada “Tatlı bir yarışın ardından partimiz Yakup Ağabeyimizi tercih etti. Bizi tercih etselerdi Yakup Başkanımız bu kez bizi destekleyecekti. Seydikemer’in gelişebilmesi için mutlak surette AK Partili kadrolara ihtiyacı var. Tarımıyla, turizmiyle altyapısıyla örnek bir Seydikemer için biz el birliği yaptık sizler de bizimle birlikte el birliği yaparsanız Seydikemer’i daha yukarılara taşırız.

EŞREF ŞEN: MÜHİM OLAN AK PARTİ

Gündüz bölümünde Seydikemer’in Çobanisa, Çaltılar, Bekçiler, Doğanlar, Kayabaş, gibi köylerinde mahalle mahalle sokak sokak vatandaşı selamlayan Yakup Otgöz ve ekibine köylüler zaman zaman evlerine davet etti. Mermer ocaklarındaki işçilerden, koyun otlatan çobana, damı önünde güneşleyen kadından kahvede oturan vatandaşlara kadar bir çok kişiyle kucaklaşan Yakup Otgöz’ün akşam programında ise kahve buluşması düzenlediği Çaltıözü Köyü’nde de yine kalabalık bir halk kitlesi eşlik etti. Otgöz’e yine burada adaylık sürecinin bir başka kuvvetli ismi olan Orman Mühendisi Eşref Şen eşlik etti.  Yakup Otgöz’ün çalışmalarına fırsat buldukça katılacağını ifade eden Şen, “Aday adaylığı sürecinde 7 arkadaş mücadele ettik. Mühim olan burada partimizin başarıya ulaşması. Bildiğiniz gibi ben Orman İşletme Müdürlüğü gibi güçlü bir makamdaydım. Ama insanlara hizmet için çıktım. Yakup Abimin de benim de Hüseyin Abimin de Mehmet Bey’in de niyetleri buydu. Seçimin Başarısının hazzını hep birlikte yaşayacağız” diyerek AK Parti’nin iddiasını ortaya koydu.(FG)

 

 

 

 

 

456 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle