Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ak Parti Babataşı’nda Ezber Bozdu

Erkan Ilik | 28 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

 

Ak Parti Fethiye İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından Babataşı Mahallesi’nde düzenlene açık hava toplantısında ezberler bozuldu. Aynı akşam ve aynı saatte Behçet Saatcı’nın en çok güvendiği Babataşı’nda Eryılmaz ve Saatcı yakın meydanlarda toplantı düzenleri, Eryılmaz’ın Saatcı’ya fark attığı görüldü.

3 dönemden beri Fethiye Belediye başkanlığı yapan, partisinden ihraç edildikten sonra DP’den aday olan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı dün saat 21:15 sularında Babataşı Mahallesi Yusuf izzet Gökçe İlköğretim Okulu yanında açık hava toplantısı düzenledi. Heyecansız ve katılımın az olduğu toplantıda konuşan Behçet Saatcı konuşmasını kısa kesti.

Aynı saatte Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz da Saatcı’nın yaptığı toplantıya yaklaşık 500 metre mesafede eski Telekom binası yanında toplantı düzenledi. Saatcı’nın toplantısının yaklaşık 3 katı ve coşkulu kalabalığa hitap eden Eryılmaz, “Bu meydanlar gösteriyor ki bu iş bitti” dedi.

Eryılmaz’ın konuşması sürerken, DP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Behçet Saatcı’nın seçim araçlarının geçmesi sırasında Ak Partili gençlerin yuhalamak istemesini ise Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz engelleyerek, “Bizim sevgimiz herkese yeter. Fethiye’ye hizmet eden herkese saygımız var. Biz herkesi kucaklayacağız. Ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız. 30 Mart’tan sonra Fethiye’de Belediye başkanlığı yapanların isimlerini bazı cadde ve sokaklara vereceğiz” dedi.(FG)

DSC_0102_640x427 DSC_0113_640x427 DSC_0114_640x427 DSC_0124_640x427

627 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle