Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ak Gençlik’ten Görkemli Tanıtım Töreni

Erkan Ilik | 17 Şubat 2014 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Ak Gençlik’ten Görkemli Tanıtım Töreni

Ak Parti Fethiye ilçe Başkanlığı gençlik kolları tarafından Otel Mara da tanıtım toplantısı yapıldı. Geçtiğimiz günlerde ataması gerçekleşen Ak Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Adem Aykırı ve gençler ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi ve adaylar ile tanıştı. Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz’ında katıldığı gece görkemli bir tanıtım toplantısına dönüştü. Saygı duruşunun yapılması, istiklal marşının okunmasıyla başlayan törende Gençlik Kolları Başkanı Adem Aykırı bir konuşma yaptı.

Aykrı’nın ardında Ak Parti ilçe Yönetim Kurulu Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Rıfat Baltacı, Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, Gençlik Kolları Eski Başkanı Emre Yungucu ve Ak Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fetullah Kocabaş birer konuşma yaptılar. Konuşmalarla birlikte Ak Parti’nin gelişim süreci ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın tanıtım videosu sunuldu. Ak Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Adem Aykırı konuşmasında; “ Öncelikle belirtmek isterim ki: Güven ve istikrar arayışında uzun yıllar dalgalı ve çalkantılı bir geçmişi yaşayan ülkemizin siyasi iradesini temsil etmek üzere kurulan, şartlar ne olursa olsun milletimizin tarihi medeniyet yürüyüşüne sadakatle kılavuzluk etmeyi şeref bilen, siyasi iddiası ve gayesi Türkiye’mizin tamamını refah ve huzura kavuşturmak, kalkınmayı sağlamak demokrasimizi geliştirmek eksiksiz bir hukuk devleti ile güçlü bir ülke hedefi olan ak parti teşkilatının bir mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğumu bir kez daha belirtmek isterim. Milletin umutlarını tazeleyen gücünü yeniden toplayan Ak Parti milletinin emanetini temsilde hiçbir zaman zaaf göstermemiştir. Bizde gençlik kolları teşkilatı olarak çabamız ve gayretimiz ak parti kimliğine sadakatle sahip çıkmak yüreğimizde ülke sorumluluğunu hissetmek ve bu sorumluluğun gereğini yerine getirmek olacaktır. Asla günü kurtarmaya dönük bir siyaset çizgisi üzerinde olmayacağız, kardeşlik ve dayanışma ruhunu zedeleyecek bir davranış içine girmeyeceğiz. Hesap verebilirlik hayat anlayışımızın esası olup bu onur tablosunu karamsar bir tabloya dönüşmemesi için örfe uygun düşmeyen hukuka uygun olmayan ak partiliye yakışmayacak tutum ve davranışlardan mutlaka uzak duracağız. Milletin umutlarını tazeleyen gücünün yeniden toplayan ak parti milletinin emanetini temsilde hiçbir zaman zaaf göstermemiştir. Bizde gençlik kolları teşkilatı olarak çabamız ve gayretimiz ak parti kimliğine sadakatle sahip çıkmak yüreğimizde ülke sorumluluğunu hissetmek ve bu sorumluluğun gereğini yerine getirmek olacaktır. Asla günü kurtarmaya dönük bir siyaset çizgisi üzerinde olmayacağız, kardeşlik ve dayanışma ruhunu zedeleyebilecek bir davranış içerisine girmeyeceğiz. Hesap verebilirlik hayat anlayışımızın esası olup bu onur tablosunu karamsar bir tabloya dönüşmemesi için örfe uygun düşmeyen hukuka uygun olmayan ak partiliye yakışmayacak tutum ve davranışlardan mutlaka uzak duracağız. Bizden önce teşkilatımızda görev yapan başkanlarımız ve ekipleri partimizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Görev sırası, bayrak yarışı artık bizdedir. Bizde partimizi en iyi şekilde temsil etmek ve ak parti bayrağını daha yukarı taşımak için gece gündüz demeden onurumuzla mücadele vereceğiz gücümüzü de önce Allahtan sonrada her zaman olduğu gibi dik duruşuyla büyük ustamız başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan alacağız. ”dedi.

Adem Aykırı Kimdir?

28 Haziran 1986 Fethiye doğumlu. İlkokul eğitimimi vali Recai güreli ilkokulunda ortaöğrenimi Merkez Atatürk ortaokulunu tamamladı. 2000 yılında Fethiye Anadolu otelcilik turizm ve meslek lisesinde eğitim hayatıma devam etti. 2004 yılında bölüm birincisi olarak mezun olduktan sonra turizm sektöründe çalışmaya başladı. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandı. Öğrencilik hayatını aynı bölümde devam ettiriyor. Ak Parti Teşkilatı ile 2005 yılında tanıştı, 2005 – 2007 yıllarında gençlik kollarında yönetim kurulu üyesi, teşkilat başkanı ve il delegesi, görevlerinde bulun. Halen turizm sektöründe yönetici konusunda çalışmakta evli ve Fethiye’de ikametgah etmekteyim.

ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (10)_640x427 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (12)_640x427 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (15)_640x427 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (19)_640x427 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (23)_640x427 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (31)_320x480 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (39)_640x427 ak parti gençlik kolları tanıtım toplantısı otel mara (68)_640x427

1193 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle